تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۰۰:۴۳:۴۲
کد مطلب : 37911
آتش ، آبادان را رها نمی کند /

یک لنج باری در میان شعله های آتش سوخت…

عصر آبادان: صبح دیروز ، یک لنج باری در شهرستان آبادان در میان شعله های آتش سوخت.

n00001170-b

(تصویر تزئینی است)

به گزارش عصر آبادان: ساعت ۸:۱۵ صبح روز جمعه ۱۷ مرداد ۹۳ ، در اروند کنار یک فروند موتور لنج باری چوبی به علت عدم حضور نگهبان و ملوانانش و بی توجهی به نکات ایمنی، دچار آتش سوزی شد.

بعد از این حادثه آتش نشانی اروند کنار در محل حاضر شده و این آتش را مهار کردند. به گفته شاهدان ، چنانچه آتش نشانی زود تر مطلع می شد و  آتش به مخزن بنزین  نمی رسید ، مهار آن آسان تر بود و به سایر شناورهای مجاور سرایت نمی کرد و خسارات بیشتری به بار نمی آورد.

گفته می شود این آتش سوزی که در ابتدا شعله های کمی داشت پس از رسیدن حریق به پمپ روبین بنزینی شعله ور شد و همین باعث شد شدت حادثه بالاتر رود و ۴ فروند شناور را دچار خساراتی کند.

آتش سوزی ساعت ۱۴:۳۰ بطور کلی مهار شد. این برای سومین بار طی یک ماه اخیر است که نقاط مختلف آبادان به دلیل اهمال کاری و بی توجهی ، دچار آتش سوزی می شوند که کادوس ۴ یکی از بزرگترین آنها در طول تاریخ آبادان است.

آتش نشانی شهرداری  و ادارات بنادر چوئبده و آبادان نیز با تجهیزات کامل به کمک آتش نشانی اروندکنار آمده بودند  و در مهار این حادثه نقش داشتند.

تصاویر این حادثه در ساعات آینده منتشر خواهد شد.ضمن اینکه سعی خواهیم کرد در خصوص اینکه چه کسانی در این حادثه مقصر بودند، با مسئولان مربوطه مصاحبه هایی  ترتیب دهیم.