تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۰۲:۲۷:۲۶
کد مطلب : 31899

آتش گرفتن قرآن و منبر عزای اهل البیت(ع) در حوادثی مشابه درماهشهر+تصاویر

صبح روز گذشته خبری مبنی بر آتش سوزی در مصلای شهرک طالقانی ماهشهر منتشر شد که جزئیات بیشتری از این حادثه و اتفاقات پس از آن توسط این پایگاه خبری ارائه می شود

به گزارش رهیاب صبح روز گذشته خبری مبنی بر آتش سوزی در مصلای شهرک طالقانی ماهشهر منتشر شد که جزئیات بیشتری از این حادثه و اتفاقات پس از آن توسط این پایگاه خبری ارائه می شود:
ساعت ۱۱ روزگذشته مصلای شهرک طالقانی ماهشهر به دلایل نامعلومی به آتش کشیده شد.
برخی شاهدان محلی در این خصوص می گویند:افراد ناشناسی وارد مسجد شده وکتابخانه های خواهران و برادران را خالی کرده و به اتش کشیدند که در این اتش سوزی تعدادی از کتاب های قران و منبرعزاداری حضرت سیدالشهدا(ع)نیز دچار حریق شدند.
همچنین گفته می شود این افراد صندوق جمع آوری نذورات و کمک های نقدی را شکسته و پول های آن را به سرقت برده اند.

http://mahtoday.ir/wp-content/uploads/SAM_1562.jpg
ساعاتی پس از این حادثه راس ساعت ۱۶:۴۵دقیقه حسینیه لفته حیدری در شهرک طالقانی واقع در خیابان سربندر کوچه ۸به صورت نامعلومی دچار آتش سوزی شد نکته قابل توجه اینجا است که در این حادثه نیز منبرعزاداری سیدالشهدا(ع) که در حیاط حسینیه قرار داشته دچار آتش سوزی شده است.
گفتنی است آتش نشانی علت وقوع هر دو حادثه را مشکل برق اعلام کرده است اما متولی حسینیه حیدری می گوید در اطراف منبرهیچ کلید یا پریز برقی وجود نداشته است همچنین برخی از نمازگزاران مسجد نیز معتقدند تاکنون این مکان مشکل برق نداشته است.
http://mahtoday.ir/wp-content/uploads/Copy-of-SAM_1548.jpg

  1. عرفان می‌گه:

    یعنی مردشورتون رو ببرن با این خبر تنظیم کردنتون. خاک بر سرتون که فقط ادعا دارید. الکی فقط میخواید هوچی بازی دربیارید که یعنی ما هم بله. یه بار دیگه خبر رو بخونید تا به عمق فاجعه و سواد گردانندگان این سایت پی ببرید. آخه وقتی هنوز هیچ چیزی معلوم نیست بی جا می کنید می نویسید به آتش کشیده شد. چرا با احساسات مردم بازی می کنید. به نام دین و مذهب نون خوردن یه نمونش همینه. اصلا مبنا رو می گذاریم همینی که شما دوست دارید القا کنید. به آتش کشیده شد. گور بابای تنظیم خبر و نحوه ارائه اطلاعات. به عنوان یه بچه شیعه خجالت نمی کشید این خبر رو انعکاس می دید. آیا هر خبری باید انشار پیدا کنه؟ نمی گین دو روز دیگه خبرتون سر از شبکه های ماهوره ای در میاره. انوقت این ننگ برای مملکت شیعه نیست که توش مسجد آتیش زدند. واقعا شما مسلمونید؟ به نظرتون کی زیر سوال می ره؟ اون هایی که آتیش زدند یا مملکت اسلامی با حکومت دینی؟