تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۰:۱۸
کد مطلب : 95920
کوپا آمه ریکا 2015 شیلی؛

آرژانتین از اروگوئه انتقام گرفت/ مدافع عنوان قهرمانی هنوز فرصت دارد + فیلم و تصاویر

در جریان هفته نخست و دور دوم مرحله گروهی گوپا آمریکا ۲۰۱۵، بامداد امروز دو دیدار برگزار شد که موجب شد پاراگوئه و آرژانتین، هم‌امتیاز در صدر قرار بگیرند و اروگوئه هم هنوز فرصت صعود به یک‌چهارم را داشته باشد.

دور دوم از مرحله گروهی کوپا آمریکا ۲۰۱۵ که دیروز شروع شد، بامداد امروز با دیدارهای گروه دوم ادامه یافت.از ساعت یک و سی دقیقه بامداد پاراگوئه تیم هشتاد و پنجم جهان مقابل جامائیکا با رتبه شصت و پنجم جهان قرار گرفت. این دیدار که در ورزشگاه رجیونال کالوو و در حضور بیش از ۲۱ هزار نفر برگزار شد، با برتری پاراگوئه‌ای‌ها همراه بود.

پاراگوئه ۱ – جامائیکا ۰

تک‌گل دیدار را بنیتز ۲۷ ساله در دقیقه ۳۶ به ثمر رساند.

در این دیدار چهار مارت زرد میان دو تیم تقسیم شد.

از سوی دیگر و در ورزشگاه لاپورتادا دلاسرنا و در حضور بیش از ۱۸ هزار نفر، آرژانتین (رتبه سوم فیفا) برابر اروگوئه (رتبه هشتم فیفا) صاحب عنوان قهرمانی کوپای ۲۰۱۱ قرار گرفت که در نهایت پیروز شد.(برای دیدن فیلم بازی اینجا کلیک کنید)

آرژانتین ۱ – اروگوئه ۰

در ادامه دیدارهای مرحله گروهی جام ملت‌های آمریکای جنوبی (کوپا آمه‌ریکا) بامداد امروز (چهارشنبه) دو بازی در گروه B برگزار شد که در مهمترین آنها تیم ملی آرژانتین با نتیجه ۱ بر ۰ از سد اروگوئه گذشت.

تک گل این بازی را سرخیو آگرو در دقیقه ۵۶ به ثمر رساند تا آلبی‌سلسته از مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها که چهار سال پیش آرژانتین را در خانه‌اش و در مرحله نیمه نهایی از گردونه رقابت‌ها حذف کرد، انتقام بگیرد.

در این بازی خراردو مارتینو، سرمربی تیم ملی آرژانتین در دقیقه ۳۳ به دلیل اعتراض به داور برای نشان دادن کارت زرد به نیکلاس لودیرو، اخراج شد و به این ترتیب در بازی بعدی آلبی‌سلسته برابر جامائیکا نمی‌تواند روی نیمکت بنشیند.

در دیگر بازی بامداد امروز هم پاراگوئه با تک گل ادگار بنیتس در دقیقه ۳۶ موفق شد جامائیکا را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.

در جدول گروه دوم رقابت‌ها، تیم‌های ملی آرژانتین و پاراگوئه هر دو با چهار امتیاز و تفاضل گل، گل‌های زده و خورده یکسان صدرنشینان جدول هستند، اروگوئه با سه امتیاز در رده سوم است و جامائیکا بدون امتیاز قعرنشین است.

در ادامه بازی‌های مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا و در گروه C‌، بامداد فردا (پنجشنبه) از ساعت ۴ تیم‌های ملی برزیل و کلمبیا به مصاف هم می‌روند.

جدول گروه B کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۵ شیلی

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ پاراگوئه ۲ ۱ ۱ ۰ ۳ ۲ ۱ ۴
۲ آرژانتین ۲ ۱ ۱ ۰ ۳ ۲ ۱ ۴
۳ اروگوئه ۲ ۱ ۰ ۱ ۱ ۱ ۰ ۳
۴ جامائیکا ۲ ۰ ۰ ۲ ۰ ۲ ۰
 منبع: مشرق