تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , آذر, ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۷:۱۶
کد مطلب : 132503

آغاز رقابت ۳ تیم خوزستانی در نیم‌فصل دوم لیگ برتر بسکتبال کشور

تیم‌های پالایش نفت آبادان، پتروشیمی بندرامام و پدافند رعد خوزستان در بازی نخست نیم‌فصل دوم لیگ برتر بسکتبال کشور به مصاف حریفان خود می‌ر‌وند

تیم‌های پالایش نفت آبادان، پتروشیمی بندرامام و پدافند رعد خوزستان در بازی نخست نیم‌فصل دوم لیگ برتر بسکتبال کشور به مصاف حریفان خود می‌ر‌وند.
نیم‌فصل دوم لیگ برتر بسکتبال ایران از فردا (دوشنبه) آغاز می‌شود و سه تیم خوزستان حاضر در لیگ برتر کشور رو در روی حریفان خود قرار می‌گیرند.
پتروشیمی قهرمان فصل گذشته، لیگ امسال را هم بسیار خوب شروع کرد و با پیروزی در تمامی دیدارهای خود، عنوان قهرمانی نیم‌فصل را به دست آورد و نشان داد امسال هم تنها به دنبال کسب قهرمانی است و به کمتر از این عنوان هم قانع نیست. ماهشهری‌ها فردا (دوشنبه) در اولین بازی خود در نیم‌فصل دوم، در دیداری خارج از خانه به مصاف یس‌آل گرگانی می‌روند که در رده هفتم جدول رده‌بندی قرار دارد.
پالایش نفت آبادان نایب‌قهرمان فصل گذشته، در بازی‌های ابتدایی فصل جاری خیلی خوب ظاهر نشد ولی رفته‌رفته با هماهنگ شدن بازیکنان این تیم، نتایج بهتر شد و آبادانی‌ها در نهایت با قرار گرفتن در رده سوم جدول رده‌بندی به کار خود در نیم‌فصل اول پایان دادند. نفتی‌ها در نیم‌فصل دوم، فردا پذیرای شهرداری گرگان بحران‌زده هستند. آن‌ها به دنبال پیروزی در این بازی و لغزش تبریزی‌ها تیم دوم جدول هستند تا بتوانند خود را به مکان دوم جدول رده‌بندی برسانند.
پدافند رعد خوزستان نیز سومین نماینده خوزستان در لیگ برتر است که اولین حضور خود در این رقابت‌ها را تجربه می‌کند؛ نماینده اهواز در نیم‌فصل اول با مشکلات بسیاری از جمله مشکل مالی دست و پنجه نرم کرد و مشکل آن‌ها در حدی بود که به سختی هزینه سفرهای خارج از خانه تهیه می‌شد و حتی در برهه‌ای تصمیم به کناره‌گیری از لیگ را داشتند. این تیم در نیم فصل اول تنها به یک پیروزی رسید و با قرار گرفتن در رده هشتم جدول ۹ تیمه به کار خود در دور رفت پایان داد.
پدافند رعد خوزستان با آغاز نیم‌فصل دوم و با قول‌هایی که برای حل مشکل مالی به آن‌ها داده شده است، با انگیزه بیشتر خود را برای حضور در مسابقات آماده کرده‌اند و فردا در اهواز به مصاف تیم دانشگاه آزاد می روند.
مرجع / ایسنا