تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۵:۱۶
کد مطلب : 44227
افشاگری عضو شورای شهر اهواز :

آقایان کار شهرداری را ول کرده اند سراغ لابی گری برای ریاست شورای شهر رفته اند/اسناد دخالت های بی مورد شهردار را به بازرسی استانداری خواهم داد/نیمی از شورا نمی خواهند اقای علاسوند رئیس شورا باشد

علی ناصری اظهار داشت:اسناد دخالت های بی مورد شهردار در شورا و انتخابات هیات رئیسه را به بازرسی استانداری خواهم داد و امروز هم در همین رابطه با سیدنور دیدار داشتم.

 

به گزارش عصر آبادان،علی ناصری عضو شورای اسلامی شهر اهواز در گفتگو با رهیاب در خصوص انتخابات هیات رئیسه شورای شهر اهواز اظهار داشت:اسناد دخالت های بی مورد شهردار در شورا و انتخابات هیات رئیسه را به بازرسی استانداری خواهم داد و امروز هم در همین رابطه با سیدنور دیدار داشتم.

وی ادامه داد:آقایان این روزها کار شهرداری را ول کرده اند و سراغ لابی گری برای انتخابات رئیس شورا رفته اند من چهار روز و چهار شب نتوانسته ام به خانه خودم بیایم برادران، اقوام و بستگانم آرامش ندارند از روحانی بگیر تا مسئولین مرتب زنگ می زنند

ناصری گفت:حتی اینها به آقای علی شمخانی  زنگ زدند که او با من تماس گرفت و گفت اگر دعوای شخصی با شهردار دارید گذشت کنید که این دعواها مشکلی از مردم حل نمی کند ولی اگر شهردار تخلفی کرده است و مفسده ای ایجاد می کند جلویش را بگیرید من هم از شما حمایت می کنم.

وی افزود:ما به شهردار داریم شک می کنیم اقای مظفری ،علاسوند و سید خلف امروز یک حلقه تشکیل داده اند تا اقای علاسوند رئیس شورا بماند مدتها پیش ما به اینها گفتیم نیمی از شورا نمی خواهند اقای علاسوند رئیس شورا باشد.

این عضو شورای اسلامی شهر اهواز اظهار داشت:در جلسه ای به من گفته شد کمیسیون مشارکت ها و معاونت اجرایی را به تو می دهیم و از سهمیه استخدام شورا سه برابر به تو داده می شود و فلانی را که شهرار منطقه است مسئول خدمات شهری می گذاریم.

وی افزود:گفتم  اینها که گفته شد خیلی خوب است اما برای کسی که دنبال سهم است مرا اشتباه گرفته اید انگار در باغ نیستید!

وی افزود:وقتی پیشنهادات را قبول نمی کردم یک راه دیگر پیشنهاد داده شد  و گفتند  به بچه ها می گوییم به تو به عنوان نائب رئیس شورا رای دهند یعنی زیرپای اقای ناجی سواری را خالی کنند.

ناصری ادامه داد:  گفتم پس مرام و اخلاق چه می شود؟شما به این بنده خدا وعده دادید شما که این همه ادعا دارید من دنبال این نیستم با شیطنت و بی حرمتی جای همکارم را بگیرم.

ناصری تصریح کرد:بعد گفته شد” پس من چه کار کنم تورا؟هر چه می گویم قبول نمی کنی؟” بعد همین ها پشت سر ما می گویند علی ناصری عصبی است همه چیز را به هم می ریزد مسئولیت در شورا به او ندهید.

وی ادامه داد:از کسانی که طرف خودشان هستند به من خبر دادند که همین آقایان که گفتند برای نائب رئیسی کاندید شو به تو رای میدهیم ،می خواستند تو را سرکار بگذارند تا کاندید شوی و رای نیاوری.

ناصری تاکید کرد:به شیخ کاظم سواری گفتم ابقای اقای علاسوند برای این پست مایه تفرقه  و دودستگی در شورا است چه اصراری دارید اقای علاسوند رئیس بماند اگر گروه  آنها در شورا ریاست را می خواهد عیب ندارد کسی که محرم راز آن ها است غیر علاسوند کاندیدا بشود  تا لااقل رای حداکثری در شورا داشته باشد و نائب رئیسی و معاونت اجرایی شورا برای گروه مخالف باشند یا برعکس این قصه هم صادق است.

این عضو شورای اسلامی شهر اهواز ادامه داد: ما هم قسم شده ایم تا به مردم خدمت کنیم اما از رسالت اصلی که نظارت بر شهرداری و ایجاد یک فضای ناامن برای متخلفین است غافل شده ایم شورا امروز نمی داند در بعضی سازمان های شهرداری چقدر پاداش و بر اساس چه مکانیزمی به افراد داده می شود.

ناصری تاکید کرد:اقای شهردار ما در عزل و نصب های شهرداری دخالت نمی کنیم شما هم لطفا در شورا دخالت نکنید و کاری به انتخایات هیات رئیسه شورا  نداشته باشید.

علی ناصری افزود:بعد از اینکه ما با یکی از اعضای شورا به توافق رسیدیم شخصا آمدندو  وی را تحت الحفظ تا صبح به یک جای دیگر  بردند.

وی ادامه داد:آبرو و بقای خودشان را در ابقای رئیس شورا بر کرسی ریاست گره زده اند، می گفتند چون دوست داریم با ما باشی دنبالت فرستادیم و الا به رای تو نیازی نداریم ما الان ۱۲ نفریم و اگر هم اراده کنیم امشب طرفداران آن آقا را به ۱۴ نفر می رسانیم .

منبع: رهیاب نیوز