تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۷:۵۰
کد مطلب : 87657
امام جمعه آبادان :

آل سعود با اعدام آیت الله نمر تاوان سختی خواهد داد/آزادیخواهان دنیا از هر ظرفیتی برای ضربه زدن به آل سعود استفاده خواهند کرد

حجت الاسلام ابراهیمی پور اظهار داشت:آل سعود با اعدام آیت الله نمر تاوان سختی خواهد داد این اقدام ددمنشانه رژیم عربستان،نفرت جهانی را علیه آنها ایجاد خواهد کرد و شک نکنید که آزادیخواهان دنیا از هر ظرفیتی برای ضربه زدن به آل سعود استفاده خواهند کرد.

حجت الاسلام ابراهیمی پور، امام جمعه آبادان در گفتگو با رهیاب در خصوص انتشار خبر اعدام آیت الله نمر توسط رژیم عربستان در ۲۴ رجب اظهار داشت:شنیدن چنین خبری جای تاسف فراوان دارد این موضوع باعث تاثر تمام آزادیخواهان جهان شده است.

وی ادامه داد:صدور این حکم و اجرای آن مایه ننگ برای تمام کسانی است که ادعای آزادی و دموکراسی در دنیا دارند ولی در مقابل چنین جنایاتی سکوت می کنند.
حجت الاسلام ابراهیمی پور با بیان اینکه آل سعود حتی به هم زبانان خود سنی خود رحم نمی کند گفت:جنایاتی که آل سعود و وهابیت مرتکب شده اند بی شمار هستند در یمن روزانه صدها نفر را به خاک و خون می کشانند.
وی افزود:اگر این اتفاق بیفتد قطعا پایه های حاکمان ظلم و جور آل سعود فروخواهد ریخت آنها اگر آیت الله نمر را اعدام کنند شیشه عمرشان شکسته خواهد شد و زمینه انحلال این رژیم خیانتکار فراهم خواهد شد.
امام جمعه ابادان تاکید کرد:آل سعود با اعدام آیت الله نمر تاوان سختی خواهد داد این اقدام ددمنشانه رژیم عربستان،نفرت جهانی را علیه آنها ایجاد خواهد کرد و شک نکنید که آزادیخواهان دنیا از هر ظرفیتی برای ضربه زدن به آل سعود استفاده خواهند کرد.
وی در پایان با اشاره به عواقب اغدام آیت الله نمر گفت:شیعیان و مسلمانان ساکن در عربستان پاسخ دندان شکنی را به حاکمان آل سعود خواهد داد اگر شیخ نمر را آل سعود به شهادت برسانند از خون وی هزاران شیخ نمر قیام خواهند کرد و زمینه نابودی آنها را فراهم خواهد کرد.