تاریخ انتشار خبر: ۲ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۰۵:۲۲:۴۳
کد مطلب : 91143
حجت‌الاسلام حاجتی در خطبه‌های نمازجمعه اهواز:

آمریکایی ها دبه کرده اند/پس از ۲سال نتیجه مذاکرات چه شد؟

امام جمعه موقت اهواز گفت:آمریکایی ها اعلام کرده اند ۲۵-۵۰ سال چیست؟ نظارت بر تاسیسات هسته ای ایران ابدی است امریکایی ها دبه کرده اند اقای صالحی هم دبه در آوردن امریکایی ها را تایید کرده است.

حجت‌الاسلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز ادر خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت:ما نمی توانیم حق امام حسین و پاسداران انقلاب اسلامی را که امروز به نام آنها نامگذاری شده است را ادا کنیم.

وی با بیان اینکه امام فرمود اگر سپاه نبود کشور نبود ادامه داد:زبان از وصف پاسداران انقلاب اسلامی الکن است امام فرموده بود پاسداری که در خوزستان مشغول مجاهدت است ارزش کارش از نماز هم بالاتر است.
امام جمعه موقت اهواز تاکید کرد سپاه و ارتش قهرمان، امروز افتخار چهارده معصوم هستند.
حاجتی تصریح کرد:کسانی که روزی گفتند آمریکا کدخداست و باید دم کدخدا را دید مخاطب فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری هستند جریانی که در ماه های اخیر در رسانه های زرد خود از اوباما و جان کری تمجید کرده اند و اظهار خوش بینی به اینها کرده اند.
وی ادامه داد:کسانی که در همایش اقتصاد ایران، به صراحت دم از رفراندوم زدند و گفتند آرمان ها به سانتریفیوژها ارتباطی ندارد اینها اشتباه کردند و همگی مخاطب فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری هستند.
امام جمعه موقت اهواز تاکید کرد:کسانی که شب مذاکره اعلام کردند خزانه ما خالی است اینها باید به خودشان بیایند بعد از دوسال چه شد؟ کار به اینجا رسید تا حضرت اقا بفرمایند من اجازه بازجویی دانشمندان هسته ای خود را نخواهم داد این نشانه پیشروی دشمن است.
وی افزود:دشمنان این را بدانند که شما این خواب را به گور می برید که بتوانید بر ایران اسلامی و دانشمندانش سلطه پیدا کنید.
حاجتی گفت:آمریکایی ها اعلام کرده اند ۲۵تا۵۰ سال چیست؟ نظارت بر تاسیسات هسته ای ایران ابدی است امریکایی ها دبه کرده اند اقای صالحی هم دبه در آوردن امریکایی ها را تایید کرده است.