تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۰۰:۵۸:۵۷
کد مطلب : 30883
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان:

آنهایی که در رسانه هایشان حرف دشمن را تکرار می کنند یا دشمن اند یا غافل / بسیج در حوزه جنگ نرم ماموریت مهمی بر عهده دارد

سردار شاهوارپور گفت: آنهایی که در داخل و در حوزه ی رسانه حرف دشمن را تکرار می کنند و در زمین آنها بازی می کنند یا دشمن هستند و یا غافل اند که در هر دو صورت تهدید محسوب می شوند.

41585_635363165402708633_s

به گزارش عصر آبادان : سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در حضور جمعی از فعالان ارزشی در فضای مجازی اظهارداشت: آنهایی که در داخل و در حوزه ی رسانه حرف دشمن را تکرار می کنند و در زمین آنها بازی می کنند یا دشمن هستند و یا غافل اند که در هر دو صورت تهدید محسوب می شوند.

وی افزود: در فضای مجازی باید حواستان باشد مانند برخی که برای جذب مخاطب ، حدود را رعایت نمی کنند و بدخلاقی می کنند این کار را نکنید.باید ضمن حفظ فضای نقد سازنده و صحیح ، کاری کنید که اگر کسی مطالب شما را دنبال کرد امیدواری در وی احساس شود و مخاطب در نهایت به جمع بندی مثبت از وضعیت نظام برسد.این الگو امروز در برخی از روزنامه های ارزشی به خوبی قابل لمس است.

سردارشاهوار پور خاطر نشان کرد: از تهمت زدن،دروغ گفتن و چیزی را بزرگتر و یا کوچکتر از حد معمول جلوه دادن پرهیز کنید و اصول ارزشی را در فضای مجازی حفظ کنید.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان همچنین با اشاره به اهمییت مطالبات مقام معظم رهبری یادآور شد: اقتصاد مقاومتی باید بصورت مطالبه جدی در سطح جامعه و مدیران مطرح و نهادینه شود.باید اقتضای هر مناطق خود را بشناسید و به تناسب محیط زندگی خود برنامه ریزی و اقدام کنید.شما فعالان ارزشی در عرصه فضای مجازی باید تلاش کنید فضای رقابتی سالم در میان مدیران برای پیشرفت نظام به وجود بیاورید.

وی تصریح کرد: ماموریت امروز بسیج در حوزه جنگ نرم ماموریت فوق  العاده مهمی است.تدابیر مقام معظم رهبری در این زمینه و معرفی محورها توسط معظم له ، امروز در سازمان بسیج به دغدغه جدی تبدیل شده است.

فرمانده بسیج خوزستان اضافه کرد:شما نیز در سطحی که قرار دارید باید تلاش کنید در میدان مبارزه با دشمن از توان و ظرفیت عظیم خود برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان بیشترین بهره را ببرید.