تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۷:۴۵
کد مطلب : 87028
نماینده مردم اهواز :

ابتکار بارها به شعور مردم خوزستان توهین کرده است/چاره ای جز سوال از رئیس جمهور نداریم/بسته حمایتی ریزگردها یک بلوف بود

سیدشکرخدا موسوی اظهار داشت:از آن بسته حمایتی ریزگردها که ابتکار از آن دم می زد هیچ چیز به خوزستان نرسید و فقط یک شعار و بلوف بود

سیدشکرخدا موسوی، نماینده مردم اهواز، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر شبکه اطلاع رسانی رهیاب با دست اندرکاران این پایگاه خبری به گفتگو نشست وی در خصوص اظهارات اخیر رئیس سازمان محیط زیست مبنی بر کنار آمدن مردم با ریزگردها اظهار داشت:حرکات و حرفهای خانم ابتکار اصلا در شان یک معاون رئیس جمهور و رئیس یک سازمان کشوری نیست.

وی ادامه داد:ابتکار برای چندقلاده سگ یا یک پلنگ در گوشه ای از کشور سفرمی کند و چه سروصدایی راه می اندازد ولی برای خوزستانی ها چه؟
موسوی تصریح کرد:ابتکار به شعور مردم خوزستان توهین کرد این توهین هم یکی دو بار نبوده است.
وی افزود:ما برای برخورد با وی جز سوال از رئیس جمهور هیچ سازوکاری نداریم تذکر داده ایم با وی حرف زده شده است اما تا امروز هیچ اتفاقی نیفتاده است.
نماینده مردم اهواز عنوان داشت:از آن بسته حمایتی ریزگردها که ابتکار از آن دم می زد هیچ چیز به خوزستان نرسید و فقط یک شعار و بلوف بود
وی ادامه داد:حتی کمیته بحران برای ریزگردها تشکیل ندادند فقط یک کارگروه تشکیل شد در حالیکه خواسته ما کمیته بحران بود.
موسوی تصریح کرد:با روندی که ابتکار در پیش گرفته است ما نمایندگان خوزستان چاره ای جز سوال از رئیس جمهور نداریم چرا که ابتکار پشتش گرم است و رئیس جمهور  از وی حمایت می کند.
وی ادامه داد:رئیس سازمان محیط زیست به مردم استان خوزستان توجهی ندارد این بیماری های تنفسی و بیماری های خاص که به خاطر ریزگردها در استان شیوع پیدا کرده است زندگی مردم را سخت کرده است.
نماینده مردم اهواز عنوان داشت:ابتکار باید از مردم خوزستان عذرخواهی کند و به استان بیاید و در خصوص این سه ماهه گذشته و اقداماتی که برای مبارزه با ریزگردها انجام داده است توضیح دهد.
منبع: رهیاب