تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۰:۱۹:۳۸
کد مطلب : 17113
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان خبر داد

اختصاص ۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای مدیریت بحران خوزستان

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از اختصاص ۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای مدیریت بحران استان خبر داد و گفت: در بخش مدیریت بحران نیازمند اعتبارات بیشتری هستیم.

خبرگزاری فارس: اختصاص 160 میلیارد ریال اعتبار برای مدیریت بحران خوزستان

عصر آبادان – محمدرضا آملازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: از مصوبات سفرهای دولت دهم به خوزستان اختصاص یک‌هزار میلیارد ریال اعتبار برای بخش مدیریت بحران استان است که تا کنون بخشی از این اعتبار به استان خوزستان اختصاص یافته است.

وی افزود: این اعتبار از محل اعتبارات ماده ۱۰ و ۱۲ به استان خوزستان اختصاص یافته و تاکنون بخشی از این اعتبار به شهرستان‌های استان خوزستان اختصاص یافته و هزینه شده است.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به اختصاص بخشی از این ردیف اعتباری در خوزستان گفت: تاکنون ۳۶۰ میلیارد ریال از محل یک‌هزار میلیارد ریال اعتبار به خوزستان اختصاص یافته و ۳۶ درصد از این ردیف اعتباری محقق شده است.

وی با اشاره به فاز دوم تخصیص این اعتبار افزود: در فاز دوم تخصیص اعتبار ۱۶۰ میلیارد ریال به خوزستان اختصاص یافته است که برای رفع مشکلات در شهرها و روستاهای استان تقسیم شده است.

آملازاده افزود: در اعتبار تخصیص یافته ۵۰ پروژه تعریف شده است که همه این اعتبارات به دستگاه‌های استانی و شهرستانی ابلاغ شده است.

وی خاطرنشان کرد: توجه به بخش مدیریت بحران در شرایط خاص و حوادث بسیار به کار خواهد آمد و به این دلیل دولت به این بخش توجه خاص داشته و در این زمینه نیز توجه به مشکلات بسیار اهمیت دارد.