تاریخ انتشار خبر: ۴ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۴:۵۹
کد مطلب : 30346

ارسال ایمیل مشکوک و تهدید مدیرمسئول عصر آبادان / ضرب الاجل برای ارائه ی مستندات!

ایمیل مشکوکی به این پایگاه خبری ارسال شده که هویت فرستنده ی آن مشخص نبوده و ظاهراً با اهداف خاصی صورت گرفته است.

asr2

به گزارش عصر آبادان صبح امروز در قسمت هرزنامه های ایمیل مدیرمسئول این وب سایت خبری نامه ای مشاهده شد که جای تامل دارد.

این نامه با عنوان جوابیه سازمان منطقه آزاد اروند ارسال و فرستنده ی آن دکتر موسوی مدیر …  ذکر شده است.در متن نامه از مدیر عصر آبادان خواسته شد نسبت به ارائه ی مستندات نسبت به آنچه اخبار کذب خوانده شده ، اقدام کند در غیر اینصورت پس از ۳ روز طرح شکایت خواهد شد.

علاوه بر آن در نامه خواسته شد مدیرمسئول عصر آبادان با درج تکذیبیه ای مبنی بر صحت نداشتن اخبار این سایت خبری به تنویر افکار عمومی کمک کند.

البته تاریخ این نامه به چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ساعت ۱۷:۴۰ برمی گردد اما به دلیل اینکه در قسمت هرزنامه ها دریافت شد تاکنون رویت نشده بود.

عصر آبادان بر این باور است که این جوابیه به هیچ وجه از سوی مدیران سازمان منطقه آزاد ارسال نشده است وگرنه مدیران آن از نشانی ایمیل های تعریف شده با برند سایت سازمان بهره می برند و نیازی به یک ایمیل با نام و نشانی عجیب و غریب برای ارسال نامه ندارند.

ضمن اینکه ارسال ایمیل در ساعات خارج از تایم اداری این شائبه را قوی تر می کند که احتمالا ایمیل توسط افراد دیگری با اهداف مشخص و برنامه ریزی شده ای صورت گرفته است.

به هر ترتیب این وب سایت خبری که با هدف روشنگری انقلابی و اطلاع رسانی شفاف و بی پرده راه اندازی شده وظیفه ی خود می داند در برابر سوال مخاطبان اعم از حقیقی و حقوقی پاسخگو باشد.لذا در صورت احراز هویت فرستندگان سوال و اطمینان از هدف پرسشگران ، حاضر به ارائه ی مستندات و توضیحات لازم در مورد اخبار منتشره ی خود خواهد بود.

همچنین مدیران این پایگاه خبری بر اساس آداب مرسوم در فضای رسانه از درج هر گونه جوابیه و تکذیبیه نسبت به مطالب منتشره ، که بصورت رسمی از نهادها و سازمان ها و یا حتی ایمیل های تعریف شده مخصوص هر سازمان ، ارسال شود استقبال خواهد کرد.

 

 1. کارمند سازمان گفت:

  احتمالا” شاید منظورشون سید ابراهیم میر موسوی رئیس حوزه مدیر عامل و سرپرست روابط عمومی سازمان منطقه آزاد باشه

 2. خرمشهری گفت:

  جدا ازهمه مسائل دکتر موسوی مدیرکل حقوقی از قانونمندترین مدیرانی است که می شناسم تمام جنگ در آبادان خرمشهر و اروندکنار بود وعاشق منطقه است من شخصا از ایشان در مورد ایمیل سئوال کردم تعجب کردند اظهار داشتند من شخصا هر روز نقطه نظرات دوستان عصر آبادان را چک می کنم مگر عصر آبادان چه گفت؟اگر اشکالی در آنها ببینم که اهانت آمیز باشد مستقیما برای دفاع از سازمان طرح شکایت میکنم دلیلی ندارد ایمیل مشکوک بدم من عاشق انتقادم چون با انتقاد سازنده است که راه درست را پیدا میکنیم ای کاش سازمان ۴ نفر چون آقاسید میداشت انصاف داشته باشید همه چیز را قاطی نکنید برادران عزیز

 3. ناسناس گفت:

  بی خیال عصرابادان تو چته

 4. سؤال کننده گفت:

  کدوم دکتر موسوی ؟؟؟ توی سازمان ۲ نفر هستن که به نام دکتر موسوی هستن. یکیشون مدیر حقوقی و دیگری پزشک.

 5. 1024 گفت:

  اصلا این مسائل چه ربطی به دکتر موسوی داره که بخواد ایمیل بزنه .سازمان هم اگر حرفی بخواد بزنه نیازی به مخفی کاری نیست ما بارها به مدیران سایت اعلام کردیم در مورد مطالب خود مستندات ارائه کنند و فقط مطلب نزنند….