تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۰:۴۶
کد مطلب : 28962

ازسرکشی های بی تکلف استاندار خوزستان تا پول توجیبی بچه های بسیج محله برای حل مشکل مسکن زن بی خانمان اهوازی

دکتر مقتدایی در حالی محل را ترک می کند که از یکی دونفر از جوانان محل می خواهد با مراجعه به سازمان مربوطه نتیجه را پیگیری کنند که ازقضا پس از مراجعه این افراد به سازمان مربوطه با پاسخ سربالای مسئولی مواجه می شوند که قول حل مشکل این زن بی خانمان را به استاندار می دهد.

به گزارش رهیاب نیوز هفته گذشته بود که یکی از دوستان رسانه ای از حواشی سفر خود به پایتخت می گفت که نکته ای قابل توجه در آن به چشم می خورد، حضور دکتر مقتدایی استاندار خوزستان بدون هیچ گونه تشریفات یا تکلفی خاصی در فرودگاه و ارتباط کاملا عادی وی با مردم تا پیش از پرواز نکته ای بود که در سخن دوست ما قابل ذکر بود.

البته برخی که حافظه قوی تری دارند از سفرهای مقتدایی در دور قبلی مسئولیت در استان با مینی بوس می گویند که آن هم بدون هیچگونه تکلفی انجام می شده است.

اما جالب تراز  این دو خاطره سرکشی چند روز پیش استاندار خوزستان برای پیگیری یک خبر بوده است شنیده شده دکتر مقتدایی پس از انتشار خبری مبنی بر زندگی یک زن اهوازی در خیابان با خودروی شخصی سرزده به سراغ وی می رود و از اهالی محل بدون معرفی قبلی احوالات وی را جویا می شود.

استاندار خوزستان بلافاصله با مسئول مربوطه تماس برقرار کرده و از او می خواهد در اسرع وقت به سراغ این زن بی خانمان بیاید و برای رفع مشکل مسکن وی چاره ای بیندیشد.

دکتر مقتدایی در حالی محل را ترک می کند که از یکی دونفر از جوانان محل می خواهد با مراجعه به سازمان مربوطه نتیجه را پیگیری  کنند که ازقضا پس از مراجعه این افراد به سازمان مربوطه با پاسخ سربالای مسئولی مواجه می شوند که قول حل مشکل این زن بی خانمان را به استاندار می دهد.

ولی ماجرا به همین جا ختم نمی شود و بچه های پایگاه بسیج محله پس از شنیدن ماجرا دست بکار می شوند و با جمع کردن هزینه ای از جوانان بسیجی منطقه به دنبال حل مشکل مسکن این زن بی خانمان می روند که به نظر می رسد با جدیتی که این جوانان متعهد از خود نشان داده اند طی روزهای آینده مشکل مسکن این زن اهوازی حل شود.

پی نوشت:

اولا :این جنس اقدامات مردمی دکتر مقتدایی که فارغ از شعار زدگی است جای تقدیر دارد

ثانیا:بی رودروایستی صندلی مدیر بدعهد وبی مسئولیت باید از زیرپایش کشیده شود

 

ثالثا:بر دست جوانان متعهدی که این چنین بی منت احساس مسئولیت می کنند باید بوسه زد