تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۵:۵۲:۲۳
کد مطلب : 90667
تدابیر جالب برای استقبال از کاروان دولت تدبیر

ثبت‌نام برای حضور در مراسم استقبال از رییس‌جمهوری+تصاویر

اکثر ادارات در سطح شهرستان‌ها، شهرها و حتی دهیاری‌ها موظف شده‌اند به صورت سهمیه‌ای با اتوبوس و مینی‌بوس کارمندان را به محل استقبال از رییس‌جمهور در ورزشگاه باغشمال تبریز منتقل کنند.

ساعت: ۱۵:۰۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ شناسه خبر: ۳۲۰۰۱۱

از ثبت‌نام در چادر تا اعزام کاروان یک‌ونیم کیلومتری اتوبوس برای حضور در مراسم استقبال از رییس‌جمهوری+تصاویر

به نقل از آناج، خبرهای رسیده است از شهرستان‌ اهر حاکیست چادرهایی در سطح شهر برای ثبت نام مردم برای شرکت در مراسم استقبال از کاروان ریاست جمهوری در تبریز برپا شده است.

همچنین مقرر است کاروان یک‌ونیم کیلومتری اتوبوس‌ها از شهرستان اهر راهی تبریز شوند!.

گزارش خبرنگاران آناج از سایر شهرستانهای استان هم حاکیست، تمامی نهادها و ادارجات در شهرستان‌ها، شهرها و حتی دهیاری‌ها موظف شده‌اند به صورت سهمیه‌ای با اتوبوس و مینی‌بوس مردم را به محل استقبال از رییس‌جمهور در ورزشگاه باغشمال تبریز منتقل کنند.

شاید این اقدام به دلیل این باشد که استقبال مردمی در تبریز در وضعیت نسبتا مبهمی قرار دارد. تعطیلی مدارس برای امتحانات پایان ترم یک چالش جدی برای ساماندهی استقبال است. هرچند تمامی مدارس موظف شده اند به صورت کامل در مراسم شرکت نمایند اما اینکه این موضوع در عمل چقدر تحقق یابد در هاله ای از ابهام است.

از طرفی حوادث مربوط به از دست دادن قهرمانی لیگ برتر توسط تیم تراکتورسازی نحوه استقبال از دولت در استان را با یک چالش جدی مواجه کرده است.

هرچند میزان تبلیغات و اطلاع رسانی در تبریز به نحو قابل توجهی است زیاد بود و تعدد بسیار زیاد بنرهای نصب شده در سطح شهر مشهود است، اما با این اوصاف به نظر می رسد با توجه به وضع موجود شهرستان ها سهم بیشتری در استقبال از رئیس جمهور در تبریز را داشته باشند.

Aharvesal94022700041Aharvesal94022700042Aharvesal94022700044Aharvesal94022700046Aharvesal94022700047Aharvesal94022700048

انتهای پیام/پ