تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۲:۳۸
کد مطلب : 72156

از شب گذشته ، برق آبادان سه بار قطع شد / رئیس اداره برق آبادان: رطوبت و گرد و خاک عامل قطعی بود

عصر آبادان: از شب گذشته تا صبح امروز پنجشنبه سه بار برق مناطق مختلف آبادان قطع شد.

به گزارش عصر آبادان : حدود ساعت ۱ بامداد روز پنجشنبه تا صبح امروز تعداد دفعات قطع برق مناطقی از آبادان به عدد سه رسید.

بنا بر این گزارش ، برخی از شهروندان که از بخاری های برقی برای گرم کردن خانه های خود استفاده می کردند ، شب گذشته را با شرایط نسبتاً سختی گذراندند.

معلوم نیست که این قطعی ها تا چه اندازه موجب آسیب رسیدن به وسایل برقی خانگی مردم شده اما بدون تردید این وضعیت می تواند خطرات و دردسرهایی را به همراه داشته باشد.

رئیس اداره برق آبادان اما صبح امروز در گفت وگو با فارس به تشریح دلایل این اتفاق پرداخت و گفت: از شب گذشته برخی از مناطق شهرستان دچار مشکل قطعی برق شده‌اند که البته تا این لحظه مشکل بسیاری از این مناطق رفع شده است.

وی افزود: علت این امر، توزیع برق نبوده بلکه مشکل از شبکه انتقال برقی است که از مرکز استان به شهرستان وارد می‌شود و دچار اشکال شده است.

رئیس اداره برق آبادان اظهار داشت : به دلیل بروز گرد و غبار طی روزهای اخیر در منطقه و رطوبت هوا این خطوط دچار مشکل شده و هم‌اکنون نیز در دست تعمیر هستند.

 

  1. ناشناس می‌گه:

    درخاموشی ۱۶بهمن ۹۳ بیشترخطوط توزیع برق بعلت وجود مه ورطوبت شدید هوا دارای اشکال بوده است.وقادربه توزیع انرژی به منازل شهری نبوده است واین درحالی است که تمامی خطوط انتقال برق درهمان ساعات ابتدایی باتلاش استان عادی گردیده بود. واین درحالی است که برخی از خطوط توزیع ازصبح روز ۱۵بهمن ۹۳ دارای چندین نوبت قطع برق گردیده بود