تاریخ انتشار خبر: ۵ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۰:۲۵:۱۵
کد مطلب : 82914
محصول جدید کمپانی ولوو؛

از طرح مفهومی خودروی لوکس” ولوو” رونمایی شد +تصاویر

کمپانی ولوو از طرح مفهومی خودروی جدیدش رونمایی کرده تا قابلیت های متفاوتی را در اختیار مصرف کنندگانش قرار دهد.

 به نقل از مهر، نمایشگاه بین المللی خودروی شانگهای در حالی در روزهای آینده برگزار می شود که کمپانی های خودروسازی به معرفی برترین های خود در این حوزه می پردازند. کمپانی ولوو، یکی از خودروسازانی است که با رونمایی از طرح های مفهومی محصولاتش سعی در برانگیختن احساسات مخاطبانش دارد. یکی از طرح های مفهومی این کمپانی متعلق به فضای داخل اتومبیلی با نام «Lounge Console» است.

 

همانطور که در تصاویر زیر دیده می شود، در طراحی داخلی این خودرو، یکی از صندلی های جلو حذف شده تا فضای بیشتری در اختیار سرنشینان قرار گرفته و داخل اتومبیل به یک فضای لوکس تر تبدیل شود. به جای صندلی جلو، یک کنسول متفاوت برای پذیرایی یا استراحت تعیبه شده تا سرنشینان از فضای آزاد و بیشتری بهره مند شوند.

 

 

این کنسول کاملا اتومات بوده و با فشردن یک دکمه تبدیل به مکانی برای قرارگرفتن لپ تاپ یا آئینه می شود. یا حتی سرنشینان می توانند با چرخش صفحه ای که در برابر آنها باز می شود به تماشای فیلم های مورد علاقه خود بپردازند.

 

کارشناسان و مهندسان داخلی این خودرو معتقدند، حذف صندلی سرنشین جلو نه تنها فضای بیشتری را در اختیار سایر سرنشینان قرار می دهد بلکه به طراحان نیز اجازه می دهد تا بتوانند از ایده ها و طرح های متفاوتی برای استفاده بهینه تر از فضای داخلی خودروها بهره ببرند.

 

 

این طرح مفهومی داخلی در خودرو مدل XC۹۰ کمپانی ولوو کار گذاشته شده و در نمایشگاه شانگهای رونمایی خواهد شد. ولوو می تواند از این طرح در سایر خودروهایش نیز بهره بگیرد. اما اطلاعات دقیق تری در این رابطه منتشر نشده است.

 

۲۰۰۵