تاریخ انتشار خبر: ۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۳:۴۲:۳۷
کد مطلب : 84396

اسامی ۹ محصول غذایی غیرمجاز در بازار

سازمان غذا و دارو، اسامی ۹ محصول غیر مجاز که به دلیل جعل اسناد بهداشتی سازندگان از سوی اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی،آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو غیر مجاز شناخته شده اند را اعلام کرد.

به نقل از ایفدونا، سازمان غذا و دارو اعلام کرد واحدهای تولیدی گلاب با نام تجاری علی اصغر، آب انار شرکت سرخ نازگل نوشان با نام تجاری نازگل، نمک با نام دیبا، دسر تیرامیسو شکلاتی با نام تجاری ملکه، غیرمجاز و تقلبی هستند.
همچنین انواع عرقیات افشرده های گیاهی (معجون معده) موسسه درمانگر سبز، زیتون پرورده با نام تجاری به طعم شمال ، فلافل لبنانی با نام تجاری یگانه ، لواشک میوه ای شرکت پخش ملک زاده با نام تجاری پالیز و جعبه مقوای بهداشتی با نام تجاری ایلسون به دلیل جعل مستندات مورد نظر اداره کل نظارت و ارزیابی فراورده های غذایی،آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو غیرمجاز هستند.

سازمان غذا و دارو از افرادی که محصولات نامبرده را در سطح عرضه مشاهده می کنند خواست معاونت های غذا و داروی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور یا نیروی انتظامی را مطلع سازند تا نسبت به جمع آوری آنها در کوتاهترین زمان ممکن اقدام شود.

شماره تلفن ۶۶۴۰۵۵۶۹ روابط عمومی سازمان آماده دریافت مکان های عرضه فرآورده های غیرمجاز است.

انتهای پیام/ن

کلید واژه