تاریخ انتشار خبر: ۴ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۷:۳۴:۱۲
کد مطلب : 91784
معاون فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد اعلام کرد

استفاده از ظرفیت استعداهای جوانان آبادانی و خرمشهری در فعالیت‌های فرهنگی

معاون فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد گفت: سیاست ما استفاده از ظرفیت استعداهای جوانان آبادانی و خرمشهری در فعالیت‌های فرهنگی منطقه است.

خبرگزاری فارس: استفاده از ظرفیت استعداهای جوانان آبادانی و خرمشهری در فعالیت‌های فرهنگی

حجت الاسلام محمدعلی زم ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر و فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: توجه به مسائل فرهنگی، اجتماعی و گردشگری در منطقه آزاد اروند تقریبا عمر یک ساله دارد.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد این دوره ۱۵ ماهه، عملکرد قابل توجهی از خود به نمایش گذاشته و توانسته به اندازه کافی فرهنگ سازی در آن فراگیر شود.

معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند تصریح کرد: سیاست ما در کار فرهنگ سازی به این صورت بوده که به جوانان و نوجوانان آبادانی و خرمشهری میدان دهیم تا کارهای فرهنگی و هنری را توسط آنان آموزش داده و گسترده کنیم.

زم عنوان کرد: در زمینه تئا‌تر و هنرهای تجسمی کارهای مختلفی صورت گرفته، به عنوان مثال افتتاح موزه هنرهای معاصر آبادان را به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در برنامه داشتیم که انجام پذیرفت.

وی افزود: جشنواره تئا‌تر فتح خرمشهر نیز که مورد حمایت کامل سازمان منطقه آزاد قرار گرفت از جمله این برنامه‌ها بود.

معاون فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد خاطرنشان کرد: همچنین دعوت از خواننده خوب کشورمان محمد اصفهانی برای جشن سوم خرداد، اقدام مناسب و در خوری بود که تقدیم مردم این منطقه شد.

وی در پایان گفت: امیدوارم خدمات فرهنگی منطقه آزاد اروند، یکی پس از دیگری مورد توجه مردم این خطه قرار گیرد.

منبع: فارس