تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۳:۳۹:۲۴
کد مطلب : 37658
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان خبر داد:

اعلام آمادگی جامعه پزشکی آبادان برای کمک به مسلمانان مظلوم غزه

عصر آبادان: مطلق گفت: بیمارستان‌های تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان آماده درمان مجروحان مظلوم فلسطینی به ویژه مردم بی‌دفاع غزه هستند.

IMG12030550

به گزارش عصر آبادان محمد اسماعیل مطلق با اعلام این خبر  گفت: در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان در خرمشهر، شادگان، هندیجان و ماهشهر و آبادان آماده درمان مردم مظلومی هستیم که در چند هفته اخیر مورد هجوم وحشیانه نیروهای دژخیم صهیونیستی قرار گرفته‌اند.

وی در همین خصوص اضافه کرد: بدون تردید کمک به مردم بی‌دفاع از از وظایف دینی و انسانی ما بوده که در حوزه درمان به یاری مردمی بشتابیم که تنها گناه آنها دفاع از دین، خانه و کاشانه‌شان است.
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان افزود: ضمن اعلام همبستگی با مردم مظلوم غزه و ابراز تأسف از سکوت مجامع بین‌المللی، تهاجم جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به مسلمانان را به شدت محکوم می‌کنیم و خواستار توقف نسل‌کشی و قتل عام بی‌رحمانه در غزه هستیم.

مطلق در پایان تاکید کرد: پزشکان و پرستاران دانشکده علوم پزشکی آبادان با توجه به روح انسان‌دوستی و کمک به همنوع در این زمینه به هیچ عنوان کوتاهی نکرده و آماده پذیرایی از کودکانی هستند که بی‌گناه هر روز و هر شب مورد آماج توپ، موشک و خمپاره قرار می گیرند.