تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۹:۱۴:۴۷
کد مطلب : 48188

پدیده نگران کننده کشف حجاب زنان راننده در آبادان / آیا هنجارشکنان در آبادان ، احساس امنیت می کنند؟!

عصر آبادان: اتفاق ناخوشایندی در سطح جامعه آبادان روز به روز در حال افزایش است و اراده ای برای مقابله با آن دیده نمی شود.

2013359382443a

 

به گزارش عصر آبادان : چند وقتی است در آبادان برخی از زنان راننده که تعدادشان کم نیست با وضعیتی ناهنجار در سطح شهر تردد می کنند.

این خانم ها بدون پوشش سر و گردن و بیشتر در ساعات شب ، دست به چنین اقدام ناشایستی می زنند و جالب اینکه بدون هیچ ملاحظه ای و به دور از هر واهمه ای ، با مدهای خاص آرایش مو ،  از مسیرهای پر رفت وآمد ، عبور می کنند.

تحقیقات خبرنگار ما نشان می دهد عمده این افراد از زنان و دختران جوانی هستند که بر خودروهای لوکس خارجی و گران قیمت سوار  شده اند و به ندرت می توان از درون خودروهای ایرانی ارزان قیمت ، با چنین صحنه هایی مواجه شد.

آنچه جای تامل دارد، احساس امنیت و آرامش خاطر این زنان و دختران هنجار شکن است که علیرغم خدشه دار کردن عفت عمومی و سلب آشکار امنیت از دیگر شهروندان ، بدون ترس از ماموران پلیس،مرتکب این جرم مخرب و آسیب زا می شوند.

امیدواریم برخورد با پدیده بدحجابی هم بصورت یک وظیفه دینی و اعتقادی و هم در قالب یک وظیفه ذاتی در دستور کار پلیس قرار گیرد تا دامنه ی این ناهنجاری ها ، جوانان ما را با خطر انحراف مواجه نسازد.

 

  1. خادمي می‌گه:

    …همه سراشون رو مثل کبک کردن. زیر برف وفقط دروغ نمایی میکنن.وبوجه های بیت المال رو حیف ومیل میکنن.

  2. محمد می‌گه:

    اینا را باید توجیه کرد شاید از خوشحالی زیاد فکرمیکنن از اروپا هم ول تره.

  3. حمیدرضا می‌گه:

    وقتی کسی در شهر نیست که جلوی این هنجار کشنی ها را بگیرد و همه بنوعی از زیر بار مسئولیت شرعی و قانونی خود شانه خالی می کنند این مناظر نیز دور از تصور نمی تواند باشد. کجایند مردان بی ادعا