تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۸:۵۰:۴۷
کد مطلب : 93427
الحدث نیوز گزارش داد؛

اقدام بی شرمانه داعش علیه دختر ۱۲ ساله فاجعه آفرید+عکس

در ابتدای سال ۲۰۱۳ که داعش در لیبی نفوذ کرد، آمار ازدواج داعشی ها با دختران کم سن و سال یک مورد در سه هفته بود ولی اکنون این رقم ۱۵ برابر شده است.

، به نقل از سایت لبنانی الحدث نیوز؛ گروهک تکفیری داعش در شهر “درنه” لیبی خانواده ها را مجبور می کند تا در ازای تأمین امنیت آنها دخترانشان را به نیروهای داعش تسلیم کنند.

 

بر پایه این گزارش؛ در ابتدای سال ۲۰۱۳ که داعش در لیبی نفوذ کرد، آمار ازدواج داعشی ها با دختران کم سن و سال یک مورد در سه هفته بود ولی اکنون این رقم ۱۵ برابر شده است.

 

فعالان حقوق بشر در لیبی یکی از موارد ازدواج با کودکان را فاجعه بار توصیف کرده است. یکی از داعشی ها دختر ۱۲ ساله ای را به بهانه تکلیف شرعی و جهاد نکاح مجبور به ازدواج کرد.

 

این دختر بعد از تجاوز به او باردار می شود و در اثر تعرض مکرر به او دچار سقط جنین می شود.

 

با این حال تروریستی که او را به ازدواج مجبور کرده بود دست از تعرض به وی بر نداشت تا جایی که اعضای تناسلی این دختر ضربه زیادی می بیند به طوری که دیگر امکان بارداری برای او وجود نداشت.

 

داعشی ها در ازای تسلیم دختران به خانواده هایشان، ماشین و خانه مجلل می دهند و امنیت آنها را تأمین می کنند در حالی که این خانواده ها در صورتی که رضایت ندهند، زندگی برای آنها به جهنم تبدیل خواهد شد.