تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۲۱:۵۲:۳۵
کد مطلب : 71208

امام جمعه آبادان: مردم فرامین رهبری در خصوص اقتصاد را از مسئولان طلب کنند

امام جمعه آبادان گفت: مردم باید فرامین مقام معظم رهبری را در خصوص اقتصاد از مسئولان طلب کنند تا شاهد فساد اقتصادی در کشور نباشیم.

 

خبرگزاری فارس: مردم فرامین رهبری در خصوص اقتصاد را از مسئولان طلب کنند

به گزارش  عصر از آبادان، حجت‌الاسلام علی ابراهیمی‌پور در خطبه‌های نمازجمعه این شهر اظهار کرد: یکی از عوامل استقرار انقلاب اسلامی حفظ تعهدهاست و مردم و مقام معظم رهبری از مسئولان انتظار تلاش در راه تحقق اسلام در همه جا و دوری از شعارزدگی را دارند.
وی همچنین درباره تاثیر رهبر دینی و ساده‌زیست در رأس نظام جمهوری اسلامی ایران به تهدیدهایی مانند باور نداشتن تولیدات داخلی و وابستگی به بیگانگان اشاره کرد و افزود: مردم باید فرامین مقام معظم رهبری را در خصوص اقتصاد از مسئولان طلب کنند تا شاهد فساد اقتصادی در کشور نباشیم.
خطیب جمعه آبادان در ادامه با اشاره به تاثیر نامه مقام معظم رهبری در جوانان اروپایی و آمریکای شمالی گفت: پس از انتشار نامه رهبری شاهد انقلابی نظیر انقلاب سال ۱۳۵۷ در اروپا و آمریکا خواهیم بود چراکه مقام معظم رهبری خواستند جوانان را بدون واسطه با دین اسلام آشنا کنند.
حجت الاسلام ابراهیمی‌پور همچنین درباره هتک حرمت ساحت پیامبر اکرم افزود: دشمنان با آوردن کلمه تروریست در کنار اسلام می‌خواهند دین اسلام را تخریب کنند چراکه نمی‌توانند با منطق، پاسخ اسلام را بدهند.
وی در ادامه بر لزوم برگزاری هرچه بهتر مراسم دهه فجر تاکید کرد و گفت: جشن‌های پیروزی انقلاب امسال به سبب حساسیت بالا و تحولات پیش آمده باید با شکوه بیشتری برگزار شود.
خطیب جمعه آبادان با اشاره به دو ویژگی اسلامی و مردمی بودن انقلاب سال ۱۳۵۷ افزود: تلاش رژیم ستمشاهی برای دورکردن ایرانیان از اسلام به واسطه رواج بی‌حجابی، بناکردن خانه‌های فساد و از بین بردن استقلال کشور بود.

منبع: فارس