تاریخ انتشار خبر: ۶ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۷:۴۶:۲۲
کد مطلب : 92003

امتیاز فولاد نوین در هاله ای از ابهام/تیم های نفتی خوزستان به دنبال خرید فولاد!

فولاد نوین بعد از صعود به لیگ برتر به دلیل داشتن هیات مدیره مشترک با فولاد خوزستان طبق اساسنامه فدراسیون نمی تواند هر دو تیم را راهی رقابتهای لیگ برتر کند.

فولاد نوین بعد از صعود به لیگ برتر به دلیل داشتن هیات مدیره مشترک با فولاد خوزستان طبق اساسنامه فدراسیون نمی تواند هر دو تیم را راهی رقابتهای لیگ برتر کند.
 موضوع حضور دو تیم فولاد خوزستان و فولاد نوین در لیگ برتر ، به طو ر حتم با انتقال امتیاز تیم فولاد نوین مرتفع می شود
 در همین راستا عبدالحسین مقتدایی استاندار خوزستان که اصالتا اهل آبادان و بازیکن سابق تیم صنعت نفت نیز بوده است. علاقمند است که امتیاز این باشگاه را با نفت آبادان معاوضه کند تا حضور این شهر که سالها در جنگ تحمیلی مقاومت کرده، در لیگ برتر نمود داشته باشد.
با توجه به اینکه استاندار خوزستان پیگیر این ماجراست این احتمال وجود دارد که امتیاز تیمهای نفت آیادان و فولاد نوین با هم معاوضه شود. آنچه که مهم است اینکه هنوز تصمیمات قطعی در این مورد صورت نگرفته است.
اما علی عیسی زاده مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان در رابطه گفته است:تاکنون صحبتی در این زمینه نشده است و ما هم در این رابطه تصمیمی نداشتیم، من نمی دانم این صحبت ها از کجا مطرح شده است اما در تیم صنعت نفت آبادان، هیچوقت صحبت از خرید امتیاز تیم فولاد نوین اهواز نشده است.
از سویی دیگر مسجدسلیمانی ها هم که به تازگی به لیگ یک سقوط کرده اند از خرید حق امتیاز فولاد نوین می گویند  اما مسعود رضاییان مدیرعامل نفت مسجدسلیمان،اظهار بی اطلاعی می کند وی در رابطه با صحبت هایی که اخیرا مبنی بر خرید امتیاز تیم فولادنوین اهواز توسط این تیم زده شده بود گفت: این خبر در حال حاضر شایعه ای است که در شهر رواج دارد در حالی که بنده از اصل این موضوع اطلاعی ندارم، یعنی اگر در باره صحبتی هم شده باشد بنده در جریان نیستم، البته مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان عنوان کرده بودند که تنها تیم هایی که می توانند این سهمیه را بخرند صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان هستند اما تاکنون در این باره صحبتی نشده است.