تاریخ انتشار خبر: ۱ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۱:۰۱
کد مطلب : 33506
نماینده مردم اندیمشک در مجلس:

امروز ،روز انهدام داعش در عراق است/عربستان در رقابت با ایران قافیه را باخته است

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در جمع ایثارگران اندیمشک گفت: اما امروز روز انهدام داعش در عراق است، امروز کردها، شیعیان و اهل تسنن عراق در مقابل داعش متحد شده اند.

 

به گزارش عصرآبادان به نقل از اندیمشک جوان،نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در جمع ایثارگران اندیمشک گفت: امروز روز انهدام داعش در عراق است، امروز کردها، شیعیان و اهل تسنن عراق در مقابل داعش متحد شده اند و من فکر می کنم که روز باخت داعش فرارسیده و در آینده نه چندان دوری به سزای اعمالشان خواهند رسید.

صید عیسی دارای  نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در جمع ایثارگران اندیمشک گفت: بنظرم امروز در خاور میانه دو قدرت باهم در حال مقابله هستند، به تعبیر من یکی جمهوری اسلامی و دیگری هم  عربستان است که فکر می کنم عربستان در رقابت با ما اوضاع را باخته است.

وی افزود: امروز ما در لبنان دوستانی داریم بنام حزب الله که در هیچ مسئله ای ذره ای هم از ما دور نیستند و تفکرشان هم تفکر ماست.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از جنگ شش روزه اعراب، در مایان اعراب جا افتاد که هرگز ما نمی توانیم با اسرائیل بجنگیم اما تعدادی از رزمندگان لبنانی که خودشان را فرزندان امام می دانند و مقلد و پیرو حضرت آقا هستند با یک سری از عملیاتها در ۳۳ روز یک ارتش مسلح و آموزش دیده را متوقف می کنند.

دارایی گفت: امروز در بحث سوریه عربستان نقش مهم و بسزایی دارد و اسرائیل هم در پشت صحنه آن است، اما می بینیم در آنجا هم نمی توانند، و بشار اسد با حدود ۱۰ میلیون رای دوباره مشت محکمی بر دهان آنها زد.

نماینده مردم اندیمشک افزود: علت اصلی عملیات های داعش دولت نوری المالکی است و همفکرهایی آنها با برخی گروههای دیگر از جمله منافقین ، بعثی ها و غیره بود، یکی از شهرهایی که بیشترین بعثی ها را دارد موصل مرکز استان نینوا است که حدود ۲ میلیون نفر جمعیت دارد و با تبانی و هماهنگی هایی که با حزب بعث داشته اند توانستنتد این استان را بگیرند و موفقیت هایی را کسب کردند، و به مرحله ای رسیده اند که نمی توانیم وجود داعش را انکار کنیم .