تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۲۱:۴۷:۱۳
کد مطلب : 95395
امام جمعه آبادان:

انتقال زندان آبادان به خارج شهر از اولویت‌هاست

خوزنیوز: مدیرکل زندان‌های خوزستان در دیداری با ابراهیمی پور امام جمعه شهرستان آبادان که در محل سازمان مدیریت استان برگذار شد؛ با اشاره به طول انجامیدن برنامه ساخت زندان آبادان، خواستار حمایت مسئولین محلی و استفاده از ظرفیت‌ها برای اتمام این طرح شد.

در این نشست که در قالب دیدار جداگانه مسئولین با رییس سازمان مدیریت انجام شد، رضا پوستچی گفت: از جهات مختلف در عرصه زندان در آبادان با مشکل مواجه هستیم؛ دور بودن زندانی از حوزه قضایی ، دور بودن و در تردد بودن زندانیان و مشکلات عدیده این عرصه، تراکم بالای جمعیت کیفری و … از جمله مواردی است که بعنوان چالش شناخته می‌شود.

مدیر کل زندان‌های استان به پروژه ساخت زندان آبادان و بطول انجامیدن آن بیش از ۱۴ سال گفت: علی رغم ظرفیت‌های استان و شهرستان بطول انجامیدن این طرح تبعات متعددی را در پی داشته است، لذا انتظار داریم مسئولین شهرستان هم حمایت کنند تا این امر هرچه زودتر انجام پذیرد.

حجت الاسلام ابراهیمی پور نماینده ولی فقیه در آبادان و امام جمعه شهرستان نیز با تاکید بر ضرورت اجرا و اتمام هرچه سریعتر پروژه ساخت زندان جدید آبادان  گفت: قطعا قرار گرفتن زندان فعلی در مرکز شهر و تبعات متعدد آن و مشکلات خانواده ها و … نیازمند انتقال سریع به بیرون شهر و محل ساخت زندان جدید است لذا از ظرفیت‌ها و حمایت‌ها پیرامون تحقق این امر استفاده و از آن حمایت می‌کنیم.

خوز نیوز