تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۹:۰۹
کد مطلب : 78536
سردار نقدی در یادواره شهدای چپل هیل:

انتقام خون شهیدان را خواهیم گرفت

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: قاتل شهدای چپل هیل افراطیون آمریکا نیستند بلکه کنگره آمریکا قاتل اصلی آنها است.

 سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: ۳ جوان مظلوم و یک نو عروس و دامادی که دو ماه بیشتر از زندگی آنها نگذشته بود در چپل هیل آمریکا مظلومانه و بی‌گناه کشته شدند.

سردار نقدی در ادامه خطاب به زائرین و خادمینی که در این مراسم حضور داشتند عنوان کرد: آمریکا سعی می‌کند خیلی راحت از کنار این موضوع بگذرد اما ما اینجا جمع شدیم که بگوییم مقصر کیست و دشمن اصلی مسلمانان را به دنیا معرفی کنیم.

وی با اشاره به اینکه امروز جمع شده‌ایم تا بدانیم قاتل شهدای چپل هیل کیست گفت: قاتل شهدای چپل هیل یک آدم افراطی نیست بلکه قاتل و مقصر کنگره آمریکا است که بودجه این کارها را تصویب می‌کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: مقصر شبکه‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های آمریکا و سازمان جاسوسی انگلیس است.

سردار نقدی با اشاره به شهدای چپل هیل خاطرنشان افزود: درود بر این شهدا که خداوند آنها را برای رساندن پیامش انتخاب کرد و این چهلم و اربعین پیامی است برای آمریکا و می گوییم که تمام این پرونده‌ها یک به یک مکتوب است و ما اسم این شهدا را با پرونده مجرمانه شما ثبت می کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به کسانی که در پاکستان و افغانستان به دست هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا کشته می شوند یادآور شد: ما نباید پرونده این شهدا را در گوشه و کناری بگذاریم و آنها را فراموش کنیم.

وی با اشاره به کشته ها در عراق، سوریه و یمن به دست گروهک‌های تروریستی وابسته به آمریکا عنوان کرد: آنهایی که به دست تروریست‌های آمریکا و انگلیسی کشته می‌شوند نباید فراموش شوند و پرونده آنها باید مکتوب شود تا یادشان زنده باشد.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به جوانانی که در مراسم حضور داشتند گفت: این جوانانی که امروز در یادمان‌ها و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس حضور پیدا می کنند و به دنبال یاد شهیدان هستند انتقام خون شهدا را خواهند گرفت.

گفتنی است چندی پیش سه دانشجوی آمریکایی مسلمان، ۲۳ ساله، ۲۱ ساله و ۱۹ ساله (زن، شوهر و خواهر) در نزدیکی دانشگاه “کارولینای شمالی” در “چپل هیل” مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و کشته شدند.