تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۸:۱۸:۵۱
کد مطلب : 45098
شجونی:

انصاری، یونسی و جنتی به‌درد نمی‌خورند

آقای روحانی هم اگر دلسوز است باید بعضی‌ها را عوض کند. مجید انصاری، یونسی و وزیر ارشاد را بردارد. اینها مزاحم نظام هستند و به‌درد نمی‌خورند.

 ه گزارش عصر آبادان،عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت: ما بعضی از وزرای دولت را دوست داریم و می‌ستاییم اما برخی وزرا باید اخراج شوند. با کلید آمدن درست است اما باید رفتار هم درست باشد. بعد از وزیرعلوم باید وزیر ارشاد عوض شود. البته بقیه وزرا هم همچنان صددرصد اصولگرا نیستند. حیف است مملکت به جنجال تبدیل شود و عده‌یی احساس ترس، پریشانی و لرزش کنند.

شجونی اظهار داشت: بنده خودم رفتم جزو دلواپسان که دست آخر هم دیدید حق با ما بود؛ هم امریکا بی‌وفایی کرد و هم آقای ظریف گفت حق با دلواپسان است چون امریکا به ما بد کرد و همچنین رهبری فرمودند من خودم نگران هستم، امریکا قابل اعتماد نیست. پس ما که دلواپس بودیم حق داشتیم. ما نه معاونت می‌خواهیم و نه ریاست بلکه فقط دلواپسیم. آقای روحانی هم اگر دلسوز است باید بعضی‌ها را عوض کند. مجید انصاری، یونسی و وزیر ارشاد را بردارد. اینها مزاحم نظام هستند و به‌درد نمی‌خورند. اینها نمی‌توانند گرانی را ارزان کنند و برای بیکاران شغلی فراهم کنند.

منبع: آریا