تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , آبان, ۱۳۹۳ | ۲۳:۰۰:۵۸
کد مطلب : 53679
امام جمعه اهواز:

اوباما که رئیس جمهور دموکراتهاست اصلا می داند دموکرات یعنی چیه؟/جنایتکار اصلی امریکاست و قبل از داعش باید محاکمه شود

عصر آبادان:آیت الله جزایری اظهار داشت: امریکایی ها از جنایات صهیونیست ها حمایت می کنند و از آن طرف از حقوق بشر هم دم می زنند من نمی دانم اینها چه دموکرات هایی هستند این اقای اوباما که رئیس جمهور دموکراتهاست اصلا می داند دموکرات یعنی چیه؟

   

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز آیت الله جزایری  نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز  در خطبه های این هفته مصلای اهواز اظهار داشت:جوانان فلسطینی در شهرمقدس قدس با دست خالی در برابر دشمن خونخوار صهیونیستی می جنگند و احتیاج به دعا دارند.

وی افزود:جنایات صهیونیست ها را محکوم می کنیم خانه های مردم را خراب می کنند جوانان فسطینی را شهید می کنند به مسجدالاقصی قبله اول مسلمین اهانت می کنند.

آیت الله جزایری گفت:امریکایی ها از جنایات صهیونیست ها حمایت می کنند و از آن طرف از حقوق بشر هم دم می زنند من نمی دانم اینها چه دموکرات هایی هستند این اقای اوباما که رئیس جمهور دموکراتهاست اصلا می داند دموکرات یعنی چیه؟

وی ادامه داد:دموکرات یعنی مردم و حمایت از مردم اما شما می بینید چگونه مردم به دست صهیونیست ها قتل عام می شوند ولی اینها خم به ابرو هم نمی آورند/

 نماینده ولی فقیه در استان خوزستان  خاطر نشان ساخت:همین تروریست هایی که در عراق و  سوریه به اسم داعش و النصره جنایت می کنند اینها هم دست پرورده خود امریکایی هستند این گروهکها را چه کسی درست کرده است؟ چه کسی خرج اینها را می دهد؟چه کسی تسلیحات نظامی آنها را تامین می کند؟ آن وقت خود این اقای اوباما برای رهبر معظم انقلاب نامه می نویسد و درخواست می کند بیایید با داعش مبارزه کنیم.

 

وی ادامه داد:ما آن کاری را که لازم است و وظیفه داریم در عراق و سوریه انجام می دهیم اما  امریکایی ها هدف دیگری دارند اقای اوباما این تروریست ها را خودتان درست کردید و خرجشان را میدهید خب شما دست از حمایت آنها بردارید این قضیه تمام می شود جنایت کار اصلی خود شما هستید که قبل از داعش باید محاکمه شوید.