تاریخ انتشار خبر: ۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۵:۴۲
کد مطلب : 47115

اولین تصادف مرگبار دانش آموزان رقم خورد

به علت برخورد یک دستگاه پیکان با ۷ دانش آموزی که به همراه والدین خود در حال عبور از خیابان بودند، یکی از والدین کشته و یکی از دانش‌آموزان به کما رفت.

 
 

 مجتبی خالدی رئیس مرکز کنترل و هماهنگی بحران وزارت بهداشت گفت: ساعت ۷:۱۱ دقیقه امروز صبح بر اثر بی احتیاطی راننده یک دستگاه پیکان ۱۰ نفر به شدت مجروح شدند.

وی ادامه داد: متأسفانه یک نفر از این مجروحان به علت جراحات وارده جان خود را از دست داد و یک نفر دیگر نیز در کما است.

خالدی در مورد نحوه وقوع این حادثه گفت: زمانی که ۳ مادر قصد عبور دادن ۷ دانش‌آموز را از خیابان جوادیه و بلوار میلاد در بیرجند داشتند یک دستگاه پیکان با آنها برخورد کرده و هر ۱۰ نفر آنها را نقش بر زمین می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از والدین به نام زهرا خسروی ۴۰ ساله در دم فوت کرد و یک دانش‌آموز ۷ ساله نیز به نام محدثه عدیدی به علت شدت جراحات وارده در کما است.

رئیس مرکز کنترل و هماهنگی بحران اورژانس کشور با بیان اینکه تمام مصدومان این حادثه به بیمارستان امام رضا بیرجند منتقل شدند، گفت: وضعیت محدثه مساعد نیست و تاکنون دو بار احیای قلبی برای وی انجام شده است.

به علت طرح بازگشایی مدارس، اورژانس کشور در آماده‌باش کامل قرار دارد و بعد از ۲ دقیقه از وقوع حادثه اولین آمبولانس، خود را به صحنه تصادف رسانده است و مجروحان را به بیمارستان منتقل کرده است.


منبع: فارس