تاریخ انتشار خبر: ۷ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۱۸:۱۱:۱۱
کد مطلب : 106183

اولین شکست صنعت نفت با دست نشان در خانه / مغرور بودیم و باختیم

صنعت نفت آبادان با تحمل شکست مقابل پارسه تهران ، اولین باخت دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول را در خانه خود تجربه کرد.

عصر آبادان: تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور در خانه مغلوب پارسه تهران شد تا فاصله خود را با تیم های بالای جدول بیشتر کند.

این تیم که در نیم فصل دوم ، دست نشان مربی کهنه کار شمالی کشورمان را به خدمت گرفت در سومین بازی از دور برگشت این رقابت ها ، میزبان شاگردان فراز فاطمی مهاجم سابق استقلال تهران بود و در نهایت سه امتیاز مسابقه را به حریف واگذار کرد.

تیم پارسه تهران که تا پیش از این مسابقه در قعر جدول قرار داشت بر روی کاغذ حریف ساده ای برای صنعت نفت رده ششمی به نظر می آمد اما اتفاقاتی که در بازی رخ داد ، سرانجام دیگری را رقم زد و این قرمز پوشان پارسه بودند که توانستند با بهره بردن از فرصت های به وجود آمده ، نتیجه را از آن خود کنند.

گل های تیم پارسه هر دو در نیمه اول و در دقایق ۱۸ و ۳۸ توسط بازیکن شماره ۲۶ یعنی حجت اسلامی به ثمر رسید و بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم دست نشان ، مجتبی ممشلی مدافع خود را از زمین بیرون کشید و امین متوسل زاده را به خط حمله این تیم اضافه کرد تا شکل بازی صنعت نفت روند تهاجمی تری به خود بگیرد.

تعویض دست نشان ، ۸ دقیقه بعد نتیجه داد و امین متوسل زاده مهاجم تازه وارد این تیم در دقیقه ۶۳ با یک ضربه زیبا ، فاصله گل های صنعت نفت با پارسه را به حداقل رساند تا امید به تساوی و حتی پیروزی در دقایق باقیمانده افزایش یابد.

بعد از گل صنعت نفت ؛ تلاش نماینده آبادان برای زدن گل تساوی ، بیشتر و  فرصت های گلزنی متعددی بر روی دروازه پارسه ایجاد شد اما بازیکنان صنعت نفت در زدن ضربات نهایی کم دقت ظاهر شدند تا نتیجه تغییر نکند و بازی با همان حساب ۲ بر یک به سود میهمان به پایان برسد.

از حواشی جالب توجه این بازی حضور داود سیدعباسی بازیکن سابق صنعت نفت به عنوان کمک مربی تیم پارسه بود.با این حال متاسفانه برخی تماشاگرنماها بدون در نظرگرفتن سابقه بازی های خوب سید عباسی برای این تیم آبادانی،  اقدام به فحاشی و ناسزا گفتن به وی کردند که از نظر آبادانی های اصیل ، ناپسند و مردود است.

دست نشان در کنفرانس خبری بعد از بازی ، غرور حاصل از برد هفته قبل مقابل نساجی قائمشهر  را عامل باخت تیمش معرفی کرد و گفت: در هفته گذشته و در طول تمرینات ، بازیکنان به دلیل غروری که از برد هفته قبل به آن دچار شدند ، به توصیه های تاکتیکی و تمرینات بی توجهی کردند.

سید عباسی نیز در کنفرانس خبری گفت: بازیکنان ما نشان دادند که جایگاه پارسه پایین جدول نیست.همانطوری که جایگاه صنعت نفت اینجای جدول نیست.سید عباسی ابراز امیدواری کرد نماینده آبادان بتواند در ادامه به نتایج خوبی برسد و دل هواداران این تیم شاد شود.