تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۳:۳۷:۴۵
کد مطلب : 67327

اولین فیلم از ضرب و شتم نمایندگان مجلس توسط علی مطهری+فیلم

عصر آبادان: اولین فیلم از ضرب و شتم نمایندگان توسط علی مطهری و تنش آفرینی وی در مجلس منتشر شد.

 

 

دانلود
 1. ناشناس می‌گه:

  رهبر انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس نهم ٩١/٣/٢۴: من قبلاً به برخی از نمایندگان محترم این نکته را عرض کرده‌ام، حالا هم چون همه‌ی شما تشریف دارید، به شما هم میگویم: مجلس جای گفتگوی حکیمانه و خردمندانه است. شما یک حرفی میزنید، استدلالی دارید، استدلالتان را ذکر میکنید؛ بعد نفر بعدی می‌آید، میگوید به این دلیل، حرف ایشان غلط است، استدلالشان غلط است؛ بالاخره مجموعه هم یا به این رأی میدهد یا به آن رأی میدهد؛ این درست. اگر چنانچه وقتی شما دارید حرف میزنید، دیگری مثلاً شروع کند به دست زدن یا هیاهو کردن، برای اینکه صدای شما به گوش آن مستمع نرسد، این کار، کار حکیمانه است؟ کار خردمندانه است؟ این عادت باید در مجلس ریشه‌کن شود که وقتی یک نماینده‌ای دارد حرف میزند، یا یک وزیری، یک مسئول دولتیای دارد حرف میزند، از یک گوشه‌ی چهار نفر شروع کنند یک صدایی در آوردن! این خیلی چیز بدی است. متأسفانه در مجلس هشتم این بود؛ من نمیدانم حالا در مجلس هفتم هم بود یا نه. من اوّلی که با این قضیه برخورد کردم، حیرت کردم: مگر چنین چیزی ممکن است؟ دیدیم بله، هم ممکن است، هم واقع است! در مجلس اتفاق افتاده. مجلس جای این حرف ها نیست. بله، در اجتماعات عمومی، مردم عامی ممکن است از این کارها بکنند؛ یکی می‌آید حرف میزند، دیگری صدایی در میآورد. در تاریخ، همیشه هم از این کارها بوده. در قرآن هست که: «و هم ینهون عنه و ینئون عنه» ؛ (۴) وقتی پیغمبر حرف میزد، یک عده‌ای نمیگذاشتند صدا به گوش دیگران برسد؛ هیاهو میکردند. اما این باب جمهوری اسلامی نیست؛ آن هم در مجلس شورای اسلامی. مجلس شورای اسلامی جای حرف است. طرف کاملاً حرفش را بزند، تمام کند؛ بعد اگر حرفش غلط است، غیرمنطقی است، جنابعالی وارد شوید، استدلال کنید، بگویید نخیر، این حرف آقا هیچ منطقی ندارد، هیچ مبنائی ندارد؛ ردش کنید. این کار اشکال ندارد.

 2. ناشناس می‌گه:

  آخه الدنگ وقتی اون داره اون بالا سخنرانی میکنه؛ میرن اون بالا نمیزارن حرف بزنه میخوای نوشابه واسشون باز کنه .داداش فازت چیه تو همیشه خود گویی و خود خندی و خود مرد هنرمندی.
  ایشالا یه بار مردم جلو سخنرانی رفقاتون رو همینجوری بگیرن ببینم اونموقع چی داری بگی؟
  اونموقع قانون باید رعایت بشه دیگه دیگه میدونم ….

  • عليرضا می‌گه:

   می خواستم به اونایی که از یک مشت لیبرال وطن فروش حمایتت می کنن بگم تا رهبر حکیم و فرزانه و مردم ولایت مدار را داریم هیچ شیطانی اعم از بزرگ و کوچک هیچ غلطی در این مملکت نمی توانند بکنند.