تاریخ انتشار خبر: ۶ , آذر, ۱۳۹۳ | ۰۴:۴۰:۱۴
کد مطلب : 56223
مشاور عالی فرمانده کل سپاه در گفت و گو با عصر آبادان:

این مذاکرات و هزاران مذاکره دیگر هم سرانجامی ندارند / آنها وقت کشی می کنند تا برای یک عملیات بر علیه بنیان فکری امام(ره) آماده شوند

عصر آبادان: سردار خسرو عروج به عصر آبادان گفت: عصر آبادان: عقیده ام این است که این مذاکرات هیچ سرانجامی ندارد.بلکه فقط وقت کشی است.

 sardar-orouj

 به گزارش عصر آبادان سردار خسرو عروج مشاور عالی فرمانده کل سپاه در پاسخ به سوال خبرنگار عصر آبادان در خصوص ارزیابی مذاکرات هسته ای کشورمان اظهار داشت: من معتقدم در بحث مذاکرات هر جا وارد شویم و کوتاه بیاییم یقیناً چندین حالت به وجود آمده است.یا اینکه داریم از شرایط انقلابی مان کم می کنیم.مثلاً در مذاکراتی که مخفی صورت می گیرد به طرف مقابل قول هایی بدهیم .از جمله اینکه به دنبال ساخت موشک برد ۳ هزار کیلومتر نرویم.یا اینکه از مستضعفان دنیا حمایت نکنیم.یا دیگر مرگ بر اسراییل نگوییم.

وی افزود: ممکن است در قبال قول های ما کمی کوتاه بیایند اما همانطور که امام(ره) فرمود یقیناً آنها دست از سر ما بر نخواهند داشت.

عروج خاطرنشان کرد: ساختار حکومتی جمهوری اسلامی ایران به گونه ای است که طبق قانون اساسی، حرف ولایت فقیه بالاتر از قانون است.بر اساس این موضوع اگر هر کدام از سیاستمداران و دیپلمات های ما شرایط انقلابی را در نظر نگیرند حتی اگر تمام دنیا زیر توافق را امضاء کنند باز هم از نظر این ملت انقلابی از اعتبار ساقط است.چرا که در نهایت امر باید ولی مطلقه فقیه آن توافق را تایید بفرمایند تا به تثبیت شرعی برسد.

این رزمنده دفاع مقدس با اشاره به بی نتیجه ماندن مذاکرات تصریح کرد: عقیده ام این است که این مذاکرات هیچ سرانجامی ندارد.بلکه فقط وقت کشی است. آنها هدف شان این است که زمانی را از ملت ایران بگیرند تا بتوانند شرایط اجرای برنامه راهبردی خود که برای آینده ترسیم کرده اند را مهیا کنند.

وی گفت: آنها طرحی در سر دارند که گفتن آن فعلا به صلاح نیست و نمی توانم بگویم چیست اما همین اندازه بدانیم که آمریکایی ها یک طرحی را پیش می برند که در قالب آن ، رزمنده و اقتصاد ، علم و علما و خلاصه همه ی اسباب این طرح باید آماده شوند وبه بلوغ برسند تا برنامه خود بر علیه انقلاب اسلامی ایران را آغاز کنند. لذا آنها هدف شان فعلا این است که زمان را از ما بگیرند تا عملیات سراسری خود بر علیه بنیان فکری حضرت امام(ره) و حضرت آقا را پایه ریزی کنند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه در پایان تصریح کرد: به همین دلیل نه این مذاکره بلکه هزاران مذاکره دیگر به دلیلی که عرض کردم به نتیجه نخواهد رسید.