تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۷:۳۲:۱۳
کد مطلب : 49961
والیبال دختران زیر ۱۷ سال آسیا -تایلند

باخت سنگین دختران والیبال ایران مقابل کره

تیم ملی والیبال بانوان زیر ۱۷ سال ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا مقابل کره‌جنوبی شکست خورد.

تیم ملی والیبال بانوان زیر ۱۷ سال ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا مقابل کره‌جنوبی شکست خورد.

به گزارش سایت فدراسیون والیبال ایران، تیم ملی والیبال زیر ۱۷ سال دختران ایران در دومین دیدار خود در دهمین دوره رقابت‌های آسیایی مقابل کره جنوبی مغلوب شد.

تیم‌ والیبال نوجوانان دختر ایران در دیدار دوم خود در دور مقدماتی مسابقات زیر ۱۷ سال آسیا به مصاف کره جنوبی سومین تیم پر افتخار این رقابت‌ها رفت. این دیدار که از ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی در شهر ناخون راچاسیمای تایلند آغاز شد با نتیجه ۳ بر صفر به سود شاگردان کیم خاتمه پیدا کرد.

شاگردان فریبا صادقی ست نخست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۰ به کره جنوبی واگذار کردند. ست دوم و سوم نیز با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۳ به سود شاگردان کیم در کره جنوبی به پایان رسید.

فریبا صادقی در این مسابقه ریحانه موسوی، مهشادبزرگ، زهرا باقری، سوگند حق پرست، حنانه کرمی, محدثه مشتاقی و زهرا قنواتی به عنوان ترکیب آغاز کننده ایران به میدان فرستاد؛ سارا نظری، مریم وصالی، زهرا هاشمی، یاسمن یزدان بخش و هانیه براتی نیز بازیکنان ذخیره ایران در این بازی بودند.

دهمین دوره مسابقات والیبال دختران زیر۱۷ آسیا با حضور ۱۳ تیم از نوزدهم مهرماه در کشور تایلند در حال برگزاری است و تیم ملی  والیبال دختران کشور در دور مقدماتی این رقابت ها با تیم های چین تایپه و کره جنوبی همگروه بود.

ملی پوشان نوجوان دختر کشورمان با پذیرش این شکست پس از دو روز استراحت از روز پنجشنبه برای تعیین مقام نهم تا سیزدهم مسابقه می‌دهند.