تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۸:۳۴:۵۶
کد مطلب : 78483
روز گذشته انجام شد:

بازدید سرزده سردار نقدی از مناطق حاشیه ای اهواز

سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین که روز گذشته به شهرهای مختلف خوزستان سفر کرده بود در حاشیه سفر خود به اهواز به صورت سر زده از مناطق محروم حاشیه این شهرستان بازدید کرد.

سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین که روز گذشته به شهرهای مختلف خوزستان سفر کرده بود در حاشیه سفر خود به اهواز  به صورت سر زده از یکی از مناطق محروم حاشیه این شهرستان بازدید کرد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین که در این بازدید با استقبال مردم منطقه ملاشیه که از حضور سرزده وی متعجب شده بودند مواجه شد به دعوت یکی از اهالی این منطقه در منزل وی حضور یافت و پای صحبت ها و درددل مردم این منطقه نشست.
اهالی منطقه ملاشیه پس از اطلاع از حضور سردار نقدی با حضور در منزل یکی از همسایگان خود مطالبی را به رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص کمبودهای موجود در منطقه ملاشیه انتقال دادند.
در پایان این نشست صمیمی سردار نقدی دستور ساخت یک درمانگاه،اتمام مسجد نیمه تمام محله،ساخت  حوزه علمیه،اعزام رایگان ۱۰۰نفر از اهالی منطقه ملاشیه به مشهد واعطای ۲۰۰وام خوداشتغالی به جوانان ملاشیه را داد که با استقبال و خشنودی مردم مواجه شد.
گفتنی است سردار نقدی که به صورت کاملا سر زده از این منطقه بازدید کرده بود جهت شرکت در مراسم یادواره شهدای چپل هیل به شلمچه رفت.