تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , تیر, ۱۳۹۳ | ۰۲:۳۰:۵۹
کد مطلب : 36136

بازدید شهردار آبادان از مرکز معلولین زیر ۱۴ سال در آبادان

عصر آبادان: شهردار آبادان در آستانه لیالی قدر با حضور در مرکز توانبخشی و نگهداری شبانه روزی معلولین ذهنی زیر ۱۴ سال انسیه در فضایی عاطفی و صمیمی از این مجتمع بازدید کرد.

shirazi

شهردار آبادان در آستانه لیالی قدر با حضور در مرکز توانبخشی و نگهداری شبانه روزی معلولین ذهنی زیر ۱۴ سال انسیه در فضایی عاطفی و صمیمی از این مجتمع بازدید کرد.

به گزارش عصر آبادان به نقل از روابط عمومی شهرداری آبادان، در این بازدید که با هدف آشنایی با مسائل و مشکلات این مرکز و نحوه خدمات رسانی به معلولین این مرکز توانبخشی صورت گرفت شهردار آبادان ضمن بازدید از بخش های مختلف مرکز خدمات بهزیستی و توانبخشی انسیه و گفتگو با کارکنان و مربیان این مجتمع، دقایقی را در کنار کودکان این مرکز حضور یافته و هدایایی را به آنها اهدا کرد.

محمودرضا شیرازی در حاشیه بازدید از این مرکز اظهار داشت: پرسنل این مرکز با از خودگذشتگی و فداکاری به کودکان خدمت رسانی می کنند.

وی با اشاره به کمک های خیرین به این مرکز گفت: شهرداری آبادان نیز در کنار کمک های خیرین، وظیفه سرکشی و رفع مشکلات این مرکز را دنبال کرده است.

شهردار آبادان ضمن درخواست از رسانه ها برای معرفی بیشتر این مرکز، گفت: بسیاری از شهروندان آماده کمک به این مرکز هستند اما نمی دانند که چگونه می توانند به این مرکز کمک کنند بنابراین وظیفه و رسالت رسانه هاست که از این مرکز عکس و گزارش تهیه نمایند.

شیرازی ادامه داد: شهرداری تاکنون از هیچ کمکی دریغ نکرده است اما کمک‌های ما باید در چهارچوب قانونی و بعد از طی مراحلی خاص باشد که بحمدا… تاکنون با همراهی شورا و مجموعه مدیران شهرداری، انجام شده و باز هم ادامه خواهد داشت.

مدیر، کارکنان و مربیان مرکز توانبخشی انسیه نیز از توجه خاص شهردار و اعضای شورا نسبت به این مرکز قدردانی نمودند.

در حال حاضر ۳۱ معلول ذهنی و حرکتی در مرکز توانبخشی و نگهداری شبانه روزی معلولین ذهنی زیر ۱۴ سال انسیه نگهداری و خدمات رسانی می شوند.

هدف این مرکز ارائه خدمات مراقبتی پرستاری توانپزشکی و توانبخشی به منظور حفظ سلامت و جلوگیری از توسعه عوارض معلولیت و محدودیت های ناشی از آن، کمک به ارتقا سطح سلامت و پیشگیری از معلولیت های ثانویه است.

 1. حق می‌گه:

  این روزها …خیلی داره تبلیغ مکند چون مدانید می خواد کاندید مجلس بشه این هم مردم آبادان ساده فکرکرده شما مثل………….. آبادانی دیگه گول نمی خوره

 2. امین می‌گه:

  اقای شهردار … به فکر شهر باش ۱-نداشتن اتوبوس شهری که الان پنج سال آبادان اتوبوس ندارد۲-به فکر خیابانهای کوی بهار کوی قدس که بعضا از داشتن اسفالت وفاضلاب مناسب بر خوردار نسیتند وغیره……

 3. علیرضا می‌گه:

  پیامبر اکرم (ص):در بهشت مکانیست بنام خانه شادیها.کسی بدانجا راه ندارد الا کسانی که کودکان را شاد میکنند
  شهردار محترم
  امیدوارم سبقت شما در حسنات ،تمامی دربهای بهشت را برویتان باز کند-
  از ریاست محترم دادگستری ، دادستان ، وکلا و تمامی قضات و پرسنل محترم دادگستری آبادان هم صمیمانه متشکریم که قبول زحمت نموده و در این ایام به دیدار و مساعدت این مرکز آمدند.
  از تمامی خیرین بزرگوار نیز برای زحمات و همراهی این مرکز در این ۱۱ سال تشکر کرده و آرزوی توفیق اللهی داریم
  لازم بذکر است مرکز انسیه (س)تنها مرکز نگهداری و مداوای نوزادان معلول ۰ تا ۳ سال بی سرپرست استان خوزستان می باشد که تا سن ۱۴ سال از آنها نگهداری و مراقبت می نماید.