تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۴:۳۹:۱۸
کد مطلب : 44286

بازگشت بازیگر شبیه احمدی نژاد پس از ۱۱ سال به تلویزیون+عکس

محمود بصیری که پس از ۱۱ سال دوری از تلویزیون با ایفای نقش مجدی در سریال «سیگنال موجود است» به این رسانه برمی‌گردد، تأکید کرد نمی‌داند چرا و چطور پیشنهادهای گوناگونی که در این سال‌ها به او می‌شد به نتیجه نمی‌رسید.

خبرگزاری مهر: محمود بصیری که پس از ۱۱ سال دوری از تلویزیون با ایفای نقش مجدی در سریال «سیگنال موجود است» به این رسانه برمی‌گردد، تأکید کرد نمی‌داند چرا و چطور پیشنهادهای گوناگونی که در این سال‌ها به او می‌شد به نتیجه نمی‌رسید.

محمود بصیری بازیگر نقش مجدی در «سیگنال موجود است» از حضور دوباره‌اش پس از ۱۱ سال دوری از تلویزیون با تازه‌ترین ساخته مهدی مظلومی‌ خبر داد و اظهار کرد: این سریال در واقع اولین کار جدی من بعد از سال‌ها دوری از بازیگری محسوب می‌شود. البته سه سال پیش در سریال «آب پریا» به کارگردانی مرضیه برومند هم بازی کردم.

بازگشت یک بازیگر پس از 11 سال به تلویزیون

وی افزود: البته نقشم در این سریال بسیار کوتاه بود و در یکی دو سکانس نقش یک کفترباز را بازی می‌کردم. این سریال هم دو سال دیرتر از زمان تولید خود به پخش رسید.

پیشنهادهای زیادی داشتم اما به نتیجه نمی‌رسیدند

بصیری تأکید کرد: در این سال‌ها فیلمنامه‌های زیادی برایم فرستاده می‌شد و پیشنهاد نقش‌های بسیاری داشتم اما همگی بدون نتیجه می‌ماند و نمی‌دانم چرا و چطور به سرانجام نمی‌رسید.

بازیگر  «بدون شرح» یادآور شد: اما وقتی کسی به کارش علاقه داشته باشد همه سختی‌ها را تحمل می‌کند. من هم بازیگری را دوست دارم و برایم مهم است که اگر حتی قرار است پنج دقیقه روی آنتن باشم، نقشی خوب بازی کنم.

به خاطر روستایی‌ها تلویزیون را ترجیح می‌دهم

بصیری با ابراز خرسندی از حضورش در پروژه «سیگنال موجود است»، در پایان گفت: مردم شهر به رسانه‌های بسیاری علاوه بر تلویزیون دسترسی دارند اما روستاییان امکاناتشان کمتر است و توجه بیشتری به تلویزیون، سریال‌ها و برنامه‌های آن دارند. من هم برای ارتباط با این عزیزان بازی کردن در مجموعه‌های تلویزیونی را ترجیح می‌دهم.