تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۴:۳۲:۱۴
کد مطلب : 43041

بازگشت بی‌سر و صدای خاتمی به کیوسک ها+عکس

رسانه ها و روزنامه های اصلاح طلب به هر بهانه و سخنرانی، با چاپ عکس محمد خاتمی سعی دارند چهره مخدوش سران خود را بازسازی کند و اعتماد عمومی را که در چندسال گذشته به خاطر افراطی‌گری و فتنه‌گری از دست داده‌ احیا کنند.

بازگشت بی‌سر و صدای خاتمی به کیوسک ها+عکس

به گزارش  عصر آبادان، پس از فتنه ۸۸ و موضع گیری مردم در مقابل سران فتنه، خاتمی که یکی از سران فتنه ۸۸ بود از صحنه سیاست دور شد و نتوانست اهداف سیاسی خود را پیش ببرد.

با روی کار آمدن دولت یازدهم و قول های مساعد برای پیگیری رفع حصر سران فتنه روزنامه های زنجیره ای به دنبال بازگرداندن خاتمی هب عرصه سیاست دست به انتشار گسترده از اخبار مرتبط با وی زدند.

رسانه ها و روزنامه های اصلاح طلب به هر بهانه و سخنرانی، با چاپ عکس محمد خاتمی سعی دارند چهره مخدوش سران خود را بازسازی کند و اعتماد عمومی را که در چندسال گذشته به خاطر افراطی‌گری و فتنه‌گری از دست داده‌ احیا نماید.

تئوری جریان اصلاحات بر این است که چهره مخدوش سران خود را بازسازی کند و اعتماد عمومی را که در چندسال گذشته به خاطر افراطی‌گری و فتنه‌گری از دست داده‌ احیا نماید.

محمد خاتمی به هر بهانه‌ای در مراسم های مختلف شرکت می کند و در اقدامی هماهنگ نیز رسانه‌های حامی این عنصر فعال فتنه ۸۸، با پوشش خبری جلسات و ملاقات‌های مخفی و علنی وی سعی دارند حضور و یاد رئیس دولت اصلاحات را در افکار عمومی زنده نگه دارند و در کالبد سیاسی وی روح تازه‌ای بدمند.

مدت‌هاست ترانه بازگشت به مسئولیت های کلیدی نظام از سوی رسانه‌های اصلاح طلب برای برخی متهمین فتنه ۸۸ زمزمه می‌شود. کسانی که در ماجرای فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ نقش موثری را از خود بجای گذاشتند و موجبات ناامنی و خسارت های جبران ناپذیری را در جمهوری اسلامی به بار آوردند.

پروژه مظلوم‌نمایی در روزنامه های زنجیره ای+عکس

پروژه مظلوم‌نمایی در روزنامه های زنجیره ای+عکس

پروژه مظلوم‌نمایی در روزنامه های زنجیره ای+عکس

 منبع:دانا

انتهای پیام/

  1. محمد گفت:

    حالا شما خودتون رو گول بزنید محبوب ترین رییس جمهور تاریخ ایران