تاریخ انتشار خبر: ۴ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۶:۱۸
کد مطلب : 46644

بازیگران بد اخلاق هالیوودی +تصاویر

چندان به لب های خندان و قلب مهربان ستاره ها مقابل دوربین اعتماد نکنید.

 
 
ستاره ها گاه آنقدر بد ادا هستند که کار با آنها تبدیل به یک کابوس می شود. در اینجا لیستی از ستارگان بداخلاق هالیوود را می بینید که کمتر کسی از کار با آنها لذت برده است.

 
۱- بروس ویلیس.
 
بازیگران بد اخلاق هالیوودی +تصاویر
 
 او در سال ۲۰۱۱ حتی حاضر نشد کنار پوستر فیلمش Cop Out بایستد تا از او عکس بگیرند. “کوین اسمیت” کارگردان فیلم هم در اظهارنظری عجیب همکاری با ویلیس را «نابود کردن روح و روان» نامید و در مراسم اکران عمومی فیلم وقتی پشت تریبون قرار گرفت، گفت: می خواهم از تمام کسانی که ما را در ساخت این فیلم یاری کردند تشکر کنم، به جز بروس ویلیس که آدم مزخرفی است.
 
۲- مارلون براندو
 
بازیگران بد اخلاق هالیوودی +تصاویر
 
“براندو” تنها به این دلیل که دوست نداشت شلوار بپوشد، گروه تصویربرداری فیلم «امتیاز» را وادار کرد تا خیلی از صحنه ها را از کمر به بالا فیلمبرداری کنند. او حتی پا را فراتر هم گذاشت و نامه ای از پزشکش گرفت که در آن گواهی شده بود به «فرانک اوز» کارگردان فیلم حساسیت دارد.
 
۳- استیون سیگال.
 
بازیگران بد اخلاق هالیوودی +تصاویر
 
اگر سر و کارتان با “استیون سیگال” افتاد زیادی به او نزدیک نشوید چرا که “سیگال” به برخوردهای زننده شهرت دارد.
“جان لگویزامو”می گوید: برای تمرین یکی از صحنه ها رفته بودیم که او شروع کرد به رجزخوانی و جملاتی مثل اینجا رییس من هستم و قانون چیزی است که من می گویم،بعد ناگهان سراغ من آمد و بدون توجه به اینکه این تنها یک تمرین است با تمام قدرت من را به اینطرف و آنطرف کوبید. حس می کردم تمام استخوان هایم خردشده است. سیگال یک بار دیگر در تمرین، مچ دست «شون کانری» را هم شکسته است.
 
منبع: باشگاه خبرنگاران