تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۳:۰۹
کد مطلب : 63975

بدترین هتل از نظر ایرانی‌ها +عکس

بسیاری از ما در سفر، به محلی که قرار است در آن اقامت داشته باشیم چندان اهمیت نمی‌دهیم و برای آنکه هزینه سفرمان ارزان‌تر شود ترجیح می‌دهیم تنها به یک محل خواب اکتفا کنیم و بگوییم ما که قرار است صبح تا شب وقت‌مان را برای مناطق دیدنی مقصد بگذاریم پس بهتر است تنها محل اقامت‌مان امکانات اولیه را داشته باشد به اندازه‌ای که تنها شب را در آن سر کنیم.

باید دید امکانات اولیه‌ای که از آن می‌گوییم تا چه اندازه می‌تواند راضی‌مان کند و اینکه سفر با اقامت ارزان‌ ما چه خاطره‌ای از کشور یا شهر مقصد را در یادمان ثبت می‌کند. گردشگرانی که به کشور مالزی سفر کرده‌اند در یکی از سایت‌های گردشگری هتل “داینستی” را بدترین هتل معرفی کرده‌اند.

بدترین هتل از نظر ایرانی‌ها +عکس
بدترین هتل مالزی

هتل “داینستی” در کوالالامپور مالزی ۴ ستاره بوده اما مدتی است که ستاره‌های آن به سه عدد رسیده است، با این حال بسیاری از آژانس‌های مسافرتی همچنان این هتل را به عنوان ۴ ستاره معرفی می‌کنند. با اینکه منطقه هتل بد نیست و ساختمان آن جزو بلندترین ساختمان‌های کوالالامپور محسوب می‌شود اما مبلمان، وسائل قدیمی، اتاق‌های کثیف و همچنین وجود زیادی حشرات موزی به خصوص سوسک این هتل را به انتخابی بسیار بد برای مسافران ایرانی تبدیل کرده است.

این هتل در سایت “TripAdvisor” رتبه ۲۵۲ از بین ۲۷۵ هتل را به خود اختصاص داده و از نظر کاربران این وب سایت در حد هتل ۲ ستاره است.

بدترین هتل از نظر ایرانی‌ها +عکس
وجود حشرات موذی در هتل مالزی
منبع: ایسنا