تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۰:۵۷
کد مطلب : 76938
عجیب اما واقعی :

بدهی ۳۵ میلیاردی یک کارگر ساده آبادانی!

عصر آبادان: این کارگر بخت برگشته حالا زندگی اش را در خطر نابودی می بیند و برای همین به مراجع مختلف پناه آورده تا شاید برای مشکلش، راه حلی پیدا شود.

به گزارش عصر آبادان شاید عجیب باشد اما چیزی جز واقعیت نیست که یک کارگر ساده شهرداری بدهی مالیاتی حدود ۳۵ میلیارد ریالی  دارد و به همین خاطر زندگی اش به خطر افتاده است.

البته این کارگر ساده آبادانی چندان هم بی تقصیر نیست و بدون مشورت با کسانی که سواد کافی داشته باشند اقدام به کاری کرده که در هر محکمه ای محکوم است.

ماجرا از این قرار است که این فرد با دریافت فقط ۲۰۰ هزار تومان راضی به حضور در دفترخانه و اعطای وکالت بلاعزل به شخص دیگری می شود.

در نتیجه این وکالت ،فعالیت های تجاری اعم از واردات و صادرات به نام این فرد بخت برگشته صورت می گیرد.فعالیتی که بعد از چندسال تنها بدهی مالیاتی چندین میلیاردی بر جای می گذارد.

حالا کارگر قصه ما مانده و ۳۵ میلیارد ریال بدهی مالیاتی که محکوم به پرداخت آن است. او زندگی اش را در خطر نابودی می بیند و برای همین به مراجع مختلف پناه آورده تا شاید برای مشکلش، راه حلی پیدا شود.

  1. ناشناس گفت:

    مقصر کارگر باشه که هر چیزی رو امضا میکنه؟ یا دفترخونه باشه که قبل از امضا کارگر رو به عواقب این کار مطلع نکرده؟ یا سازمانی باشه که به دفترخونه مجوز داده؟