تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , شهریور, ۱۳۹۴ | ۱۴:۱۰:۱۵
کد مطلب : 100752
رئیس اداره مخابرات آبادان:

برنامه ای برای ارائه خدمات ۴G در آبادان نداریم

رئیس اداره مخابرات شهرستان آبادان با اشاره به صحبت‌های مدیر عامل همراه اول مبنی بر ارتقاء شبکه موبایل به نسل چهارم، گفت: تا کنون دستوری در این باره به ما ابلاغ نشده است.

bts_article_full

به گزارش عصر آبادان ، سلمان سهیم‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار عصر آبادان، اظهار کرد: در حال حاضر در مخابرات آبادان برنامه خاصی برای ارتقای شبکه همراه اول به ۴G نداریم.

وی با بیان اینکه همچنان در حال کار بر روی ۳G برای افزایش کیفیت آن هستیم، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه عمده مشترکین از امکانات استفاده از شبکه ۴G بهره‌مند نیستند اولویت ما نیز گسترش و افزایش شبکه ۳G است.

سهیم پور با اشاره به صحبت‌های مدیر عامل همراه اول مبنی بر ارتقاء شبکه موبایل به نسل چهارم، عنوان کرد: تا کنون دستوری در این باره به ما ابلاغ نشده است.

رئیس اداره مخابرات شهرستان آبادان با بیان اینکه همواره بر کیفیت شبکه موبایل در شهرستان آبادان نظارت داریم، اظهار داشت: طبق گزارش‌های رسیده میزان رضایتمندی مردم تا کنون مطلوب بوده است.

وی افزود: با این حال چنانچه مشترکان با مشکلی برخورد کردند و پیشنهاد یا انتقادی داشتند می‌توانند از طریق سامانه ۹۹۹۰ همراه اول اطلاع دهند.

رئیس اداره مخابرات شهرستان آبادان بیان کرد: در صورت بروز مشکل یا دریافت گزارش در اسرع وقت اقدام لازم در جهت رفع آن صورت می‌گیرد.

وی درباره ارائه ۳G در شهرستان چوئبده و اروند کنار، اظهار داشت: این مناطق هنوز به نسل سوم شبکه موبایل مجهز نشده‌اند اما در برنامه کاری اداره مخابرات شهرستان آبادان قرار دارند.

رئیس اداره مخابرات شهرستان آبادان با اشاره به ارائه خدمات تلفن ثابت، عنوان کرد: ارائه این خدمات به روز است و در این باره نیز با مشکل خاصی مواجه نیستیم.