تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۲:۴۱:۱۶
کد مطلب : 78327
فرمانده انتظامی آبادان خبر داد

برپایی چادرهای نوروزی در ورودی و خروجی شهر آبادان توسط پلیس

فرمانده انتظامی آبادان از برپایی ۱۰ تخته چادر در محل تفرج‌گاه‌ها، پارک‌ها و ورودی و خروجی شهر در ایام نوروز خبر داد.

 

 

خبرگزاری فارس: برپایی چادرهای نوروزی در ورودی و خروجی شهر آبادان توسط پلیس

حسین کهیایی از برپایی ۱۰ تخته چادر در محل تفرجگاه‌ها، پارک‌ها و ورودی و خروجی شهر در ایام نوروز خبر داد و اظهار کرد: تامین و برقراری امنیت برای میهمانان و مسافران نوروزی و شهروندان آبادانی از وظایف ذاتی نیروی انتظامی است.

وی در ادامه از ارتقای امنیت و احساس امنیت، در دسترس بودن پلیس در زمان‌های ضروری و راهنمایی میهمانان به جهت راهنمای شهری از جمله اهداف برپایی این چادر‌ها نام برد.

فرمانده انتظامی آبادان از همکاری و همراهی مردم با پلیس به عنوان اصلی‌ترین پشتوانه در تامین و برقراری امنیت پایدار نام برد و تصریح کرد: از آنجاییکه تقویت خودباوری و ایثارگری شرط تحقق یک جامعه خوب است لذا همه باید دست به دست یکدیگر داده تا در تحقق این امر بکوشیم.

کهیایی با تاکید بر اینکه صداقت در گفتار و راستی در کردار سبب جلب اعتماد مردم نسبت به پلیس می‌شود عنوان کرد: شهرستان آبادان به رغم مرزی بودنش یکی از امن‌ترین شهرهای کشور محسوب می‌شود و ما این را مرهون مشارکت و همراهی مردم با پلیس می‌دانیم.

وی با اشاره به آماده باش کامل نیروی انتظامی در ایام نوروز ابراز کرد: با بهره گیری از تمام توان انسانی و تجهیزاتی خود، در جهت تامین امنیت برای میهمانان و مسافران نوروزی، کاروان‌های راهیان نور و شهروندان آبادانی به ویژه در محل‌های اسکان مسافران استفاده می‌کنیم.

فرمانده انتظامی آبادان، کسب رضایتمندی مردم را از اهداف نیروی انتظامی خواند و گفت: با برقراری گشت‌های محسوس و نامحسوس انتظامی در جهت برقراری امنیت در تمام سطح شهر می‌کوشیم و برای این منظور از نیروهای زبده و آموزش دیده استفاده می‌کنیم.

کهیایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برقراری گشت‌های ویژه با مشارکت پایگاه‌های امدادی همچون هلال احمر و اورژانس در محورهای منتهی به آبادان، یادآور شد: به منظور خدمات رسانی بهتر و سریع‌تر به کاروان‌های راهیان نور و مسافران که در مسیرهای منتهی به آبادان، خدای ناکرده دچار حادثه می‌شوند، این اقدام صورت گرفته است.

این مسئول اظهار کرد: بر همین اساس در هنگام بروز حوادث احتمالی (تصادفات) پلیس راهور، انتظامی با مشارکت گروه‌های امدادی همچون اورژانس و هلال احمر به صورت فوری در محل آماده و نسبت به وظایف مربوطه اقدام می‌کنند.

فرمانده انتظامی آبادان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن درخواست از شهروندان آبادانی به جهت رعایت تمام مسائل ایمنی و حفاظتی در هنگام ترک منزل، افزود: به منظور کنترل و کاهش بار ترافیکی شهر، تمهیدات خوبی چه به لحاظ نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی مورد نیاز و چه از نظر گشودن و یا بستن برخی مسیر‌ها و غیره انجام شده است.

کهیایی در پایان خاطر‌نشان کرد: از شهروندان و میهمانان نوروزی می‌خواهیم تا انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود را با شماره تلفن گویای ۱۹۷ در میان بگذارند.

منبع: فارس