تاریخ انتشار خبر: ۴ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۳۴:۳۴
کد مطلب : 56067
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال خلیج فارس آبادان خبر داد

برگزاری مراسم بزرگداشت «غلامحسین مظلومی» در آبادان

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال خلیج فارس آبادان از برگزاری مراسم بزرگداشت «غلامحسین مظلومی» در این شهر خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری مراسم بزرگداشت «غلامحسین مظلومی» در آبادان

به گزارش عصر آبادان ، علمدار کاظمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان با تسلیت به جامعه ورزش کشورمان به‌ ویژه فوتبال و مردم قدرشناس این شهر و خانواده مرحوم زنده‌یاد غلامحسین مظلومی، اظهار کرد: در راستای تکریم از مقام شامخ این اسطوره به یاد ماندنی و همیشه جاوید فوتبال کشورمان و فرزند برومند و نامدار آبادان که از دست دادنش ضایعه بزرگی برای فوتبال کشور بوده، مراسم بزرگداشت در شهر برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: مراسم تجلیل و ترحیم یاد و خاطره آن مرحوم با مشارکت سازمان منطقه آزاد اروند، اداره ورزش و جوانان شهرستان و اجرای این باشگاه برگزار و اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال خلیج فارس آبادان با اشاره به زمان و مکان برگزاری این مراسم تصریح کرد: جمعه هفتم آذر ماه سال جاری ساعت ۹ تا ۱۱ صبح، حسینیه ثارالله آبادان میزبان مسئولان، شهروندان و ورزشکاران برای برگزاری این مراسم است.

کاظمی ادامه داد: تمهیدات لازم برای حضور هر چه باشکوه‌ از مردم آبادان و جامعه بزرگ ورزش در نظر گرفته شده و اطلاع‌رسانی آن در سطح وسیع انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: حمایت و پیگیری مجدانه و قابل تقدیر زمانی و کعبی مدیرعامل و قائم‌مقام سازمان در این زمینه عامل تاثیرگذار در برپایی مراسم بوده‌اند.

منبع: فارس