تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۶:۴۱:۴۱
کد مطلب : 60547

بسیج جامعه زنان کشور، کشتار ۱۵۰ زن مسلمان فلوجه، توسط گروه تروریستی داعش را محکوم کرد

عصر آبادان : یک بار دیگر اعضای گروه آدمکش داعش، دست کثیف خود را به سرخی خون حیا و عفت ۱۵۰ زن مسلمان فلوجه که برای حفظ عفتشان تن به خواست های شیطانی و ازدواج های اجباری با آنها را ندادند، رنگین کردند

به گزارش عصر آبادان به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بانوپرس : بسیج جامعه زنان کشور، طی بیانیه ای کشتار بی رحمانه ۱۵۰ زن مسلمان فلوجه به دست گروه تروریستی داعش که تن به خواسته های شیطانی تروریست های تکفیری ندادند، محکوم کرد.

index

متن بیانیه بدین شرح است:

بی دینی و لاقیدی، کشتار بی رحمانه، نسل کشی مسلمانان، نقض آشکار حقوق بشر به وحشیانه ترین صورت ممکن، نکاح های شیطانی و توسل به زور برای رسیدن به امیال حیوانی، تعدی به حرمت بانوان عفیف و به ویژه زنان و دختران مسلمان، تجاوز به خاک کشورهای مسلمان، تهدید و ارعاب .. کارنامه سیاه گروه تروریسم بین الملل است که به زیرپرچم وهابیت با شعارهای تکفیری، گرگ صفت با حمایت سردمداران نقض حقوق بشر که مدعیان دروغین آن نیز هستند به جان و روح بشریت افتاده اند.

این گروه نامشروع، جنایت کار و بی بنیان که ناشیانه و ناجوانمردانه خود را به دروغ منسوب به مهربان ترین دین ها، دین اسلام می کند! فرزند ناخلف  کسانی است که به ظاهر پرده داری خانه خدا را کرده و  اما در حقیقت پرده های حرمت آن را با حمایت از وقیحانه ترین اعمال علیه انسانیت پاره می کنند.

یک بار دیگر  اعضای گروه آدمکش داعش، دست کثیف خود را به سرخی خون حیا و عفت ۱۵۰ زن مسلمان فلوجه که برای حفظ عفتشان تن به خواست های شیطانی و ازدواج های اجباری با آنها را ندادند، رنگین کردند و  گویی انتقام خود را از حضور یک پارچه میلیونی مردان مسلمان و زنان زینبی صفت مسلمان در روز اربعین حسینی گرفتند.

حضوری میلیونی مردان و زنان مسلمان در اربعین سالار شهیدان که برای حفظ اسلام و تحیکم بنیان های حکومت های اسلامی، مرگ با عزّت را بهتر از زندگی با ذلّت  دانسته و ردای شهادت به تن کرد، برای این گروه و به وجودآورندگان و حامیانشان این پیام را داشت که مسلمانان چه زن و چه مرد، حسینی و زینبی صفت به مبارزه با یزیدیان زمان افتخار کرده و شهادت را در این مسیر سعادت می دانند.