تاریخ انتشار خبر: ۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۸:۴۷
کد مطلب : 62665
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آبادان :

بصیرت مردمی موجب شکست توطئه دشمنان شد / مردم ، نهم دیماه امسال را زنده نگه می دارند

عصر آبادان: بصیرت کامل نسبت به دشمن را تنها نجات کشورهای اسلامی از زورگویی، اشغال و سلطه‌گری استکبار جهانی و بازگشت به اسلام ناب محمدی است به این دلیل که ملت‌های مسلمان باید ترفندهای استکبار را درک کنند.

موسوی جبیلی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آبادان اظهار داشت: حماسه ۹ دی نشانگرهمراهی آحاد مردم با ولایت و آرمانهای انقلاب بود، این حضور مردمی در طول انقلاب اسلامی بی ‌نظیر بود.

وی افزود: امیدوارم که مردم عزیز آبادان مانند همیشه باحضورشان در مراسم سه شنبه ۹ دی ولایتمداریشان وتبعیت از امامشان را به رخ دشمنان بکشند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیات اسلامی آبادان خاطر نشان کرد: برای جلوگیری از فتنه های آینده مردم باید به موقع در رخدادهای بزرگ اجتماعی، سیاسی حضور پیدا کنند .فعالان فرهنگی نیز باید در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری عمل کنند و بصیرت و سطح ولایت پذیری و ولایت مداری خود را بالا ببرند تا در آینده فتنه ای بر علیه نظام و رهبری تکرار نشود.

موسوی جبیلی تصریح کرد: البته باوجود امتی بصیر متدین وگوش به فرمان امام خامنه ای وعنایت ویژه آقا امام زمان(عج) قطعا کار به جایی نخواهند برد. حضور مردم ولایتمدار بخوبی به همه نشان داد که تا لحظه اخر در کنار رهبرشان خواهند بود و حامی نظام ومطیع امر رهبر عزیزهستند واین خود عامل اصلی خاموشی فتنه در سال۸۸ بود.
وی در پایان گفت: بصیرت کامل نسبت به دشمن را تنها نجات کشورهای اسلامی از زورگویی، اشغال و سلطه‌گری استکبار جهانی و بازگشت به اسلام ناب محمدی است به این دلیل که ملت‌های مسلمان باید ترفندهای استکبار را درک کنند.