تاریخ انتشار خبر: ۴ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۳:۰۴
کد مطلب : 61991
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان:

بصیرت مردم ایران رمز ماندگاری حماسه ۹ دی است/یکی از مطالبات جدی مردم برخورد قاطع با سران فتنه است

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری از قبل هم تذکراتی به طوردقیق و عمیق به عوامل و دست اندرکاران این حرکتشان بود و اما بی توجهی آنها و خود را به غفلت زدن باعث واقع شدن در کام فتنه شد.

 

 

به گزارش  عصر آبادان ؛ ،حجت‌الاسلام محمدحسین بلک در گفتگو با خبرنگارشوشترروز اظهارکرد: نکته مهم و محوری در حماسه ۹ دی این بودکه این خیزش و بصیرت والا گره خورده متن و جوشش از درون مردم برگفته از ارزش های دینی این مهمترین رمز ماندگاری برای این حرکت عظیم و بسیار موثر و سرنوشت ساز که سال به سال در خاطر مردم ماندگار می ماند.

وی افزود :با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری از قبل هم تذکراتی به طوردقیق و عمیق به عوامل و دست اندرکاران این حرکتشان بود و اما بی توجهی آنها و خود را به غفلت زدن باعث واقع شدن در کام فتنه شد.

ایشان خاطرنشان کرد: فراموش کردن ارزش هاو رسالت انقلاب و جایگاه های فردی آنها باعث شد که در درون عمق فتنه واقع شوند و دشمنان با استفاده از این موقعیت یک چنین توطئه وسیعی را از بیرون فتنه را فرماندهی و عوامل درونی آنها همین سران فتنه درداخل کشور بودند.

حجت‌الاسلام بلک تاکید کرد: از بدو اتفاق تاکنون یکی از مطالبات جدی مردم است که با عوامل مسبب این مسئله و کسانی که از سرمداران در بحث فتنه بودند رسیدگی جدی و قاطعی صورت بگیرد چون این خیانت به ارزش های انقلاب و خون شهداست.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرموند همه چیز باید در جریان قانون خودش پیگیر می شود قطعاً این مطالبه به حق مردم در مراجع قضایی پیگیری مورد اقدام قرار بگیرد.