تاریخ انتشار خبر: ۵ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۷:۵۸
کد مطلب : 30602
آیت الله موسوی جزایری :

بعضی ها دم از فرهنگ می زنند ولی به سمت و سوی دیگر می روند/نباید تحت تاثیر القائات دشمن قرار گیریم/این ایسم ها نه اول به درد ما خوردند و نه بعدا به درد ما می خوردند

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت:بعضی ها هم دم از فرهنگ می زنند ولی به سمت و سوی دیگر می رونداشتباه می کنند و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند فرهنگ اصیل فرهنگ ناب محمدی است ما نباید راه را عوض کنیم و نباید تحت تاثیر القائات دشمن قرار گیریم.

41757_635366744912572665_s

به گزارش عصر آبادان به نقل از  رهیاب نیوز،آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در حاشیه مراسم روز پایداری و مقاومت مردم دزفول در گفتگو با رهیاب اظهار داشت:برگزاری این برنامه ها تقویت روحیه می کند و همانطور که خدا به حضرت موسی(ع) فرمود: وذکر ایام الله این برنامه ها از این قبیل است  یعنی موسی یک وظیفه اش هدایت و ارشاد مردم و وظیفه  دیگرش این بود که مردم را به یاد ایام االله  بیاندازد.
نماینده ولی فقیه در خوزستان ادامه داد:این برنامه هایی که از صبر و مقاومت و پایدارهای بی نظیر در دزفول و جاهای دیگرو جریانات وامداد های غیبی که در جبهه اتفاق می افتدیاد می کند ذکر همان ایام الله است که برای تربیت نسل جوان ما تاثیر گذار است.
آیت الله موسوی جزایری عنوان کرد:بعضی ها دم از فرهنگ می زنند ولی به سمت و سوی دیگر می رونداشتباه می کنند و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند فرهنگ اصیل فرهنگ ناب محمدی است ما  نباید راه را عوض کنیم و نباید تحت تاثیر القائات دشمن قرار گیریم.
امام جمعه اهواز اضافه کرد:بعضی ها می آیند از لیبرالیسم و سکولاریزم می گویند این ایسم ها نه اول به درد ما خوردند و نه بعدا به درد ما می خوردند ما باید همان صراط مستقیم خودمان را دنبال کنیم.