تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , آبان, ۱۳۹۳ | ۰۵:۳۰:۰۶
کد مطلب : 55010
استاد رحیم پور ازغدی در آبادان:

بعضی ها دکان دارند و فقط نان اهل بیت(ع) را می خورند / اینها منافع شان به خطر بیفتد دیگر یاحسین(ع) نمی گویند + فایل صوتی

عصر آبادان: دکتر رحیم پور ازغدی در آبادان گفت: بعضی ها مغازه ودکان دارند و نان اهل بیت(ع) را می خورند اما چوب اهل بیت(ع) را نمی خورند.

azghad-asreabadan

به گزارش عصر آبادان استاد دکتر رحیم پور ازغدی در جمع دانشجویان در شهر آبادان اظهار داشت: ما باید دو نوع فرهنگ عزاداری را از هم جدا کنیم. در واقع به فرموده رهبر انقلاب باید تشیع لندنی را از تشیع علوی تمییز دهیم. چون در تشیع علوی اطاعت و محبت اهل بیت (ع) به معنای واقعی وجود دارد اما در تشیع لندنی نه تنها اطاعتی درکار نیست بلکه اظهارمحبت شان هم نسبت به اهل بیت(ع) دروغ است.

وی افزود: این ها افرادی هستند که اگر منافع شان به خطر بیفتد نه اهل امر به معروف و نهی از منکر هستند و نه اهل جهاد و کربلا و شهادت.

پور ازغدی خاطرنشان کرد: اکثر اینها الان حاضرند قمه بزنند و کمی سرشان را زخم کنند اما قسم به خود حضرت عباس (ع) ، حاضر نیستند جان شان را برای اباعبدالله(ع) به خطر بیندازند.

این استاد برجسته حوزه و دانشگاه تصریح کرد: اینکه با قمه چند ضربه بزنیم تا خون جاری شود کار مهمی نیست بلکه اگر راست می گفتی باید در خط مقدم می ماندی و زمانی که بدنها تکه تکه می شد و چشم ها از حدقه در می آمد ، آنجا حسین حسین می گفتی.پس چرا آن موقع نبودید؟

وی گفت: در زمان جنگ دهانه آتش مستقیم به سمتت می آمد و به صورت می خورد و می دیدی آن تیرهایی که به سمت تو می آمد اما باید بلند می شدی و یاحسین(ع) میگفتی و جلو می رفتی.شما آن موقع کجا بودید؟ می دانید چرا انجا نبودند؟ چون یاحسین(ع) واقعی آنجا بود و اینها نباید می بودند.همین امروز هم اگر اتفاقی بیفتد بازهم نمی آیند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: جالب است همین الان که داعشی ها اعلام کرده بودند می خواهند حرم امام حسین(ع) را خراب کنند این افراد هیچکدام شان حاضر نشد بروند با آنها بجنگند. قمه می زنند تا خون جاری شود اما حاضر نیستند به جنگ تکفیری ها و آمریکائیها و صهیونیست ها بروند.

وی اظهار داشت : البته سر صحبت من با همه نیست.بعضی تیپ ها هم هستند که بی اطلاع اند که با آنها کاری نداریم.منظور ما با آنهایی است که مغازه ودکان دارند و نان اهل بیت(ع) را می خورند اما چوب اهل بیت(ع) را نمی خورند.اینها واقعا آدم های بخصوصی هستند.از نظر آنها فحش خواهر و مادر دادن آزاد است. حتی برخی بزرگان شیعیان و بعضی مراجع را تکفیر می کنند.من از خودشان شنیده ام که اسم بعضی از مراجع قدیم وجدید را می آورند و می گویند اینها دین ندارند!

مشروح کامل سخنان استاد پورازغدی در این جلسه را می توانید از طریق فایل صوتی که در ادامه آمده است ، دریافت کنید.

لینک فایل صوتی سخنرانی دکتر رحیم پور ازغدی در آبادان پیرامون شیعه لندنی

 

 

 

گزارش تصویری مرتبط : گزارش تصویری / سخنرانی استاد رحیم پور ازغدی در دانشکده نفت آبادان

  1. ناشناس می‌گه:

    خدارحم کرد که تومرجع تقلید نشدی اقای پورازغدی