تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , دی, ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۰:۳۶
کد مطلب : 128455
سعید قاسمی در اهواز:

به‌دروغ می‌گویند برای هر اقدام در برجام از مقام معظم رهبری اجازه گرفته‌ایم/فتنه گران به بتن کردن راکتور اراک راضی نشدند و به دنبال بتن کردن تفکر انقلابی هستند

سعید قاسمی گفت:در فتنه بزرگ ۸۸ نامردها انقلاب اسلامی را به لب پرتگاه رساندند و وقتی می‌خواهیم این موضوع را هضم کنیم باید نام فتنه گران را با اسم کامل نام ببریم تا فرزندان ما فریب القاب را نخورند.

 رهیاب، سعید قاسمی شامگاه جمعه در جمع مردم اهواز با مطرح کردن این پرسش که به نظر شما بعد از جمع شدن بساط فتنه در ۹ دی سال ۸۸ آیا فتنه تمام شد، اظهار داشت: مرکز فرماندهی فتنه ۸۸ پس از شکست در ۹ دی مانند قوم مغول به کشور تمرکز کرده‌اند و در انتظار غارت هستند.

وی افزود: در فتنه بزرگ ۸۸ نامردها انقلاب اسلامی را به لب پرتگاه رساندند و وقتی می‌خواهیم این موضوع را هضم کنیم باید نام فتنه گران را با اسم کامل نام ببریم تا فرزندان ما فریب القاب را نخورند.

سعید قاسمی  با بیان اینکه در کشور ما دروغ کنتور نمی‌اندازد، گفت: به‌دروغ می‌گویند برای هر اقدام در برجام از مقام معظم رهبری اجازه گرفته‌ایم و دولتی‌ها با این دروغ‌ها روح «یوزف گوبلز» را شاد کردند که می‌گفت دروغ هرچه بزرگ‌تر باشد، قابل پذیر تر است.

وی بیان کرد: نبرد با فتنه گران از گذشته در جهان اسلام بوده و تا زمان حضور امام غایب ادامه دارد. وقتی پای جاسوسی، وطن‌فروشی ضدیت با انقلاب، مزدوری برای آمریکا و رژیم صهیونیستی، حقوق نجومی، قراردادهای محرمانه، فساد اخلاقی، فساد اقتصادی و اختلاس و ارتشا در میان باشد پای اصلاح‌طلبان در میان است و به همین دلیل فتنه‌ها ادامه دارد.

سعید قاسمی  افزود: شیخ خاطره دوست داشت شیخ ساده‌لوح رهبری را در اختیار بگیرد تا با شیب ملایم نظام را تصاحب کنند، این‌ اشخاص را باید با اسم کامل و به همراه القاب گفت تا شخصیت واقعی آن‌ها برای مردم شناخته شود.

وی بیان کرد: مهم‌تر از شناخت فتنه، شناخت صحنه است چرا که در فتنه‌ها اقشار مختلفی حضور دارند و برای همین امام یادمان داد که تاریخ اسلام پر از خیانت بزرگان است. ما باید بدانیم که راه فتنه‌گری باید بسته شود چرا که آن‌ها با بتن کردن راکتور اراک راضی نشدند و به دنبال بتن کردن تفکر انقلابی هستند.

سعید قاسمی با بیان اینکه کلکسیونی از فسادها و خیانت‌های اصلاح‌طلبان در کشور وجود دارد، گفت: جریان تزویر تا ۴ ماه دیگر از کشور برچیده می‌شود و اگر نشد ناراحت نباشید چون کمی دیرتر و پس از ۴ سال و ۴ ماه مردم چهره این جریان را می‌شناسند و آخرین میخ حزب‌الله بر تابوت عاشقان لیبرالیسم در داخل زده می‌شود.

انتهای پیام/