تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۸:۵۴:۴۷
کد مطلب : 67921
دهدشتی:

تاکسی‌های پلاک اروند برای آبادان یک ظرفیت مطلوب است

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود تاکسی های پلاک اروند برای آبادان یک ظرفیت خوب است و باعث می شود چهره شهر تغییر کند.

به گزارش عصر آبادان ؛ سیدحسین دهدشتی با اشاره به اجرای طرح تاکسی های پلاک اروند در آبادان اظهار کرد: در حال حاضر سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی آبادان زیر نظر شهرداری این شهر است.

وی در همین خصوص افزود: موضوع تاکسی های پلاک اروند در این منطقه در چند سال گذشته وجود داشته است به همین دلیل باید در این ایام محقق می شد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد: وجود تاکسی های پلاک اروند برای آبادان یک ظرفیت خوب است و باعث می شود چهره شهر تغییر کند.

دهدشتی در خصوص متولیان بسترسازی تاکسی های پلاک اروند تصریح کرد: این موضوع یک تعامل بین شهرداری آبادان و سازمان منطقه آزاد اروند است.

وی با اشاره به وجود چنین تاکسی هایی در مناطق تجاری جزیره کیش و جزیره قشم عنوان کرد: در جزیره قشم و جزیره کیش، خودروهای مدل بالا وجود دارد و کرایه ها بالا نیست.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برای هر اقدامی که بخواهد صورت گیرد مشکلاتی وجود دارد. می خواهیم ببینیم اراده این موضوع در بین مسئولان متولی که شهرداری آبادان و سازمان منطقه آزاد اروند است، وجود دارد؟

دهدشتی در همین خصوص افزود: اگر بین شهرداری آبادان و سازمان منطقه آزاد اروند در خصوص تاکسی های پلاک اروند، اراده ای وجود دارد باید تاکنون حداقل شش جلسه برگزار کرده و این موارد را مرور کرده باشند؛ آیا همچین جلساتی وجود داشته است؟

وی با بیان اینکه چگونه شهرداری اهواز در خصوص تاکسی های پلاک اروند بسیار جدی تر وارد شده است؟ تاکید کرد: حتی شهرهای دیگر خوزستان نیز در حال ورود برای تاکسی های پلاک اروند هستند. در حال حاضر بسیاری از ادارات خوزستان در حال ارائه تسهیلات به پرسنل خود به منظور خرید خودروهای پلاک اروند هستند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از نگرانی هایی که در خصوص منطقه آزاد داریم، اقداماتی است که قابل اجرا است و برای مردم ملموس خواهد بود که سوار خودروی سالم و ایمن شوند و همچنین با همان کرایه با آن جا به جا شوند.

دهدشتی در پایان گفت: وظیفه ما تلنگر زدن است و هرجایی مشکلی بود، موارد لازم را پیگیری می کنیم.

مرجع / مـهـر