تاریخ انتشار خبر: ۵ , تیر, ۱۳۹۴ | ۰۱:۴۴:۳۷
کد مطلب : 97194
یک بام دو هوای آمریکایی ها؛

تبلیغات آمریکا علیه توافق هسته‌ای+عکس

پایگاه خبری تحلیلی پالتیکو گزارش داد: چند سناتور پیشین آمریکایی برای توقف توافق هسته ای ایران ۱٫۴ میلیوندلار پرداخته اند.

 “پالتیکو” (Politico) در گزارشی به اقدام تبلیغاتی چند سناتور پیشین آمریکایی برای توقف توافق هسته ای ایران پرداخت و نوشت: تبلیغات گسترده ای به ارزش میلیون ها دلار در این هفته برای جلوگیری از توافق هسته ای رئیس جمهور اوباما با ایران، منتشر خواهد شد و سناتورهای مخالف در آمریکا به دنبال این هستند تا با این تبلیغات از انجام توافق احتمالی جلوگیری کنند.

تبلیغات آمریکا علیه توافق هسته‌ای+عکس
این پایگاه خبری تحلیلی در ادامه افزود: این گروه با راه اندازی “طرح امنیت آمریکا” به دنبال انجام هزینه ۱٫۴ میلیون دلاری هستند و در این راستا به دنبال انجام تبلیغات زیادی علیه این توافق هستند. قرار است صفحه ای کامل را در روزنامه نیویورک تایمز در روز ۲۹ ژوئن به طرح خود اختصاص دهند و شعارهایی را در مخالفت با این توافق چاپ کنند.
«مارک والاس»، مدیر اجرایی این گروه که در دوران رئیس‌جمهور اسبق جورج دبلیو بوش،  نماینده آمریکا در سازمان ملل بود می‌گوید:  هدف از انجام این تبلیغات متقاعد کردن مذاکره‌کنندگان آمریکایی است برای این دانسته که امتیازدهی به ایران در برخی موضوعات «می‌تواند تبعاتی فاجعه‌بار داشته باشد.»
منبع: باشگاه خبرنگاران